TIKLA ARA

Suburgatory

Kızını yanlız büyüten ve boşanmış olan George Altman, kızını New York gibi bir yerde yetiştirmek istemez ve Manhattan'ın ışıklı sokaklarından kentin dışında bir semte taşınır.


Suburgatory Digiturk Dizimax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Suburgatory

Suburgatory

Gösterim tarihi: Suburgatory Dizimax Comedy HD kanalın dan 29 Temmuz Pazartesi / 06:30 - 06:51 izleyebilirsiniz.

2011 - ABD Dizi, Komedi, Aile türündeki Suburgatory Dizisinin yönetmenliğini Emily Kapnek  yapmaktadır.Oyuncuları Jeremy Sisto Jane Levy Ana Gasteyer Rex Lee Carly Chaikin Allie Grant Chris Parnell Alan Tudyk Cheryl Hines oluşmaktadır. 

Kızını yanlız büyüten ve boşanmış olan George Altman, kızını New York gibi bir yerde yetiştirmek istemez ve Manhattan'ın ışıklı sokaklarından kentin dışında bir semte taşınır. Ne var ki burası, Yaşıtlarına göre çok olgun ve akıllı bir kız olan Tessa için sıkıcı ve sinir bozucu bir yerdir.

Suburgatory bir Amerikalı durum komedisi yarattığı televizyon dizisi Emily Kapnek havalandırma, ABC . Dizi aşağıdaki geceleri havalandırma tarihinde prömiyeri Orta .başlık olan portmanto kelimelerin, eski CNN Kıdemli Üretici Linda Keenan tarafından düşündüm, " banliyö "ve" Araf ".
May 10, 2013 tarihinde, Suburgatory resmen bir üçüncü sezon için yenilendi. çüncü sezon orta sezon prömiyeri beklenmektedir.Serisi George Altman, uzaklaşmak için karar bir tek baba aşağıdaki New York onun genç kızı, Tessa, daha iyi bir hayat vermek, böylece varoşlarda. Ancak, varoşlarda onların hareket sadece dünyasına girdi merak kızı var Stepford Kadınları onların yeni yerel cul-de-sac içine hoş geldiniz komşularına sağ aşağı, ne kadar "mükemmel" gördükten sonra.

Oyuncular

Jeremy Sisto olarak George Altman , kızı, Tessa için daha iyi bir yaşam isteyen varoşlarda taşrada taşımak için karar New York, bir tek baba ve mimar.
Jane Levy gibi Tessa Altman onu yeni banliyö çevresi hakkında heyecan daha azdır, George kızı.
Carly Chaikin olarak Dalia Oprah Royce , okul ve Tessa rakibi bir maddi, popüler kız. O mizah kuru bir duygusu var olduğu bilinmektedir.
Allie Grant gibi Lisa Marie Shay , Tessa en yakın arkadaşı ve komşusu. O oldukça garip ve genellikle çok ailesi tarafından utandım olduğunu.
Cheryl Hines gibi Dallas Royce , Dalia annesi ve George komşusu ve daha sonra kız arkadaşı. O Tessa istihdam ve o tavsiye gerektiğinde ona bir anne figürü olduğunu.
Ana Gasteyer olarak Sheila Shay , George ve doğrudan caddenin karşısında yaşayan Tessa meraklı komşusu, (rol aldığı, 14-mevcut bölüm yinelenen, bölüm 1-13). O Fred'in otoriter eşi ve Lisa'nın çok kontrol annesidir.
Chris Parnell olarak Fred Shay , Sheila kocası ve Lisa babası, (oynadığı, 2-mevcut sezon yinelenen, sezon Ryan Sheila tarafından kabul edildi Sezon 1 sonunda öğrendim gibi o da Ryan üvey babası olduğunu.
Alan Tudyk olarak Nuh Werner (sezon 1-2),  bir diş hekimi George en iyi arkadaşı,. Sık sık George birkaç yıl önce şehir dışına taşınmış olan, banliyö kültürüne asimile yardımcı olur.
Rex Lee gibi Bay Wolfe (sezon 1-2),  iyi bir ruh hali her zaman okul rehberlik danışmanı,. O çıkıp Tessa ilham sonra, açık eşcinsel.

Suburgatory izle

 

Suburgatory izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: dizimax comedy hd, suburgatory dizisi, digiturk 2014 dizileri, suburgatory oyuncuları, suburgatory konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.