TIKLA ARA

Suç Çetesi - Gangster Squad

Gangster Squad, Los Angeles Times gazetesinin Tales From The Gangster Squad (Gangster Takımının Hikayeleri) başlıklı makalelerinden esinlenerek çekilecek.


Suç Çetesi - Gangster Squad filmini Digiturk Salon1 kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Suç Çetesi - Gangster Squad

Suç Çetesi - Gangster Squad izle

İlk Gösterim tarihi:Suç Çetesi - Gangster Squad 06.07.2013 00:00 - 01:48  Digiturk Salon 1 kanalında izleyebilirsiniz.

Suç Çetesi - Gangster Squad

2013 - ABD Dram , Suç türündeki Suç Çetesi - Gangster Squad filmin yönetmenliğini Ruben Fleischer yapmaktadır.Film oyuncuları Ryan Gosling , Emma Stone , Sean Penn , Giovanni Ribisi , Josh Brolin oluşmaktadır.

Gangster Squad, Los Angeles Times gazetesinin Tales From The Gangster Squad (Gangster Takımının Hikayeleri) başlıklı makalelerinden esinlenerek çekilecek. Paul Lieberman tarafından yazılan bir makale, 1940'ların Yahudi Mafyasında yer alan Meyer Harris Mickey Cohen'in kişisel profilini ve mafyanın gerçek, gizli ve kayıt dışı kalmış hikayesini anlatıyordu.

Ryan Gosling 12 Kasım 1980 Ontario, Kanada 1980 yılında Kanada'da doğan Ryan Gosling, 12 yaşındayken 'The Mickey Mouse Club' adlı dizideki başarılı performansıyla dikkatleri üzerine topladı... Ardından 'Breaker High' , 'Young Hercules(genç herkül)' gibi dizilerde oynadı.Sinemada genç bir yahudiyi canlandırdığı 'The Believer' adlı filmiyle tanındı.Denzel Washington ile birlikte 'Remember the Titans(Unutulmaz Titanlar)' , Sandra Bullock ve Ben Chaplin 'Murder By Numbers (Adım Adım Cinayet)' son dönemlerde rol aldığı filmlerdir...

Emma Stone 6 kasım 1988 doğumlu oyuncu. asıl adı emily jean stone. bir diğer adı ise Riley Stone'dur. kızıl saçları ve mavi gözleriyle dikkat çekiyor. birkaç dizide rol almış ve bir çok filmde iyi performans sergilemiştir.

Sean Penn Rus bir baba ve İtalyan annenin çocuğu olan Sean Penn, çocuk yaşlarda sinemaya ilgi duyarak, o dönemin favori aygıtlarından 'Süper 8' denen kameralarla film çekme denemeleri yaptı. Los Angeles Repertory Theater'de oyunculuk eğitimi aldı. İlk deneyimini Barnaby Jones adlı bir dizide oyunculuk yaparak yaşadı. Üne kavuşmasını sağlayan; Ridgemont Lisesinde Hızlı Günler (1982) filmindeki Jeff Spicoli rolü oldu. 1985 - 1989 yılları arasında popstar Madonna ile evli kaldı. 1988 yapımı Renkler adlı filmde yeteneğinin zirvesine çıktı. 1991'de yönetmenliğe başladı. Aynı yıl, 1996'da evleneceği kadın olan Robin Wright Penn ile birlikte yaşamaya başladı, bu beraberlikten iki çocukları oldu. Toplumsal ve sosyal içerikli filmlerde rol aldı, yönetti.

IMDB Puanı: 6/8 ( 85689 kişi oy verdi.)

Resimler

Suç Çetesi - Gangster Squad izle

 

Suç Çetesi - Gangster Squad izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: salon 1, suç çetesi konusu, digiturk izle, gangster squad izle, suç çetesi izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.