TIKLA ARA

Tamamlamadık mı Hala? - Are We Done Yet?

Banliyöde hayallerinin evini yaptırmak isteyen bir çift, inşaat sektörünün gazabına uğramaktan kurtulamayacaktır.


Tamamlamadık mı Hala? - Are We Done Yet?  filmini 19.04.2013-  20.30  Moviemax Family HD  kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Tamamlamadık mı Hala? - Are We Done Yet?

Tamamlamadık mı Hala? - Are We Done Yet? izle

İlk Gösterim tarihi: Tamamlamadık mı Hala? - Are We Done Yet? 19.04.2013-  20.30  Digiturk  Moviemax Family HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Tamamlamadık mı Hala? - Are We Done Yet? Konusu

2007 - ABD Aksiyon , Komedi ,türündeki Bizim Evin Erkeği - Man of the House   filmin yönetmenliğini  Steve Carr yapmaktadır. Oyuncular  Ice Cube, John C. McGinley, Nia Long oluşmaktadır.

Banliyöde hayallerinin evini yaptırmak isteyen bir çift, inşaat sektörünün gazabına uğramaktan kurtulamayacaktır.Suzanne'in önceki evliliğinden olan çocuklarına, bir de bebek eklenecektir. Şehir hayatından uzaklaşıp, çocuklara daha iyi koşullar sağlamak için banliyöye taşınmaya karar veren çiftimiz, rüyalarının evini bulmuştur. Fakat anlaştıkları tuhaf müteahhit (John C. McGinley) yüzünden başlarına geleceklerden habersizdir...

Ice Cube (O'Shea Jackson Solemé, 15 Haziran 1969, Los Angeles) Amerikalı rap şarkıcısı ve oyuncu. Rap müziğine lise yıllarında başladı. 1987 yılında NWA adlı rap grubuna giren Ice Cube, bir senelik bir aradan sonra 1988'de NWA'nın Straight Outta Compton adlı albümünde yer aldı. 1990'da gruptan ayrılarak solo çalışmalara başladı. 1990 yılından beri solo albümler çıkartmakta, 1992'den beri filmlerde oynamaktadır. Son zamanlarda film çalışmalarına ağırlık vermiştir.

Nitara Carlynn Long (Nitara Carlin Long) olan Amerikalı oyuncu 30 Ekim 1970'de Niv York(New York)'un Bruklin (Brooklyn) bölgesinde doğdu.

Aleisha Allen ;28 nisan 1991 yılında Amerika'da New York eyaletinde Bronx kentinde dünyaya gelmiştir.Gerçek adı :Aleisha LaNaé Allen'dir.

IMDB Puanı: 3.6/10 ( 11140 kişi oy verdi.)

Resimler

Tamamlamadık mı Hala? - Are We Done Yet? izle

 

Tamamlamadık mı Hala? - Are We Done Yet? izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, tamamlamadık mı hala konusu, tamamlamadık mı hala film oyunculari, are we done yet izle, tamamlamadık mı hala izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.