TIKLA ARA

Taşıyıcı - The Transporter

Frank (Jason Statham)vardır ve yaptığı işin en iyi şekilde yapmaktadır bu nedenle çok takdir edilir, tehlikeli ve yasadışı maddeleri hiçbir soru sormadan bir noktadan diğerine kusursuz bir şekilde taşır.


Taşıyıcı - The Transporter filmini Digiturk Moviemax Start HD den yüksek kalite ile izleyebilirsiniz.

Taşıyıcı - The Transporter

Taşıyıcı - The Transporter izle

Gösterim tarihi: Taşıyıcı - The Transporter ;  Digiturk Moviemax Start HD kanalından izleyebilirsiniz.

Taşıyıcı - The Transporter, Konusu

2002 Fransa, ABD  yapımı olan Gerilim, Aksiyon, Polisiye filim türündeki  Taşıyıcı - The Transporter filmin yönetmenliğini Louis Leterrier yapıyor. Filmin oyuncuları Jason Statham, Cyril Raffaelli, Shu Qi, François Berléand, Matt Schulze ,Luc Besson, Robert Mark Kamen, Steve Chasman'den oluşuyor.

Konusu: Bol aksiyonlu bu filmde başrolde Frank (Jason Statham)vardır ve yaptığı işin en iyi şekilde yapmaktadır bu nedenle çok takdir edilir, tehlikeli ve yasadışı maddeleri hiçbir soru sormadan bir noktadan diğerine kusursuz bir şekilde taşır. Ancak en son sevkiyatında, uluslararası esir tüccarlarının kaçırdığı güzel bir kadından sorumludur ama büyük bir problem sonrası onun taşıma planlarında ölümcül çatışma çıkmasına neden olur. Artık Frank değerli kargosunu ve kendi hayatını kurtarmak için onu kimse durduramaz , hareket dolu bir savaşa giriçekdir.

Jason Statham,Sydenham, Lewisham, Londra,İngilterede doğuldu.Ailenin ikinci çocuğu olarak dünyaya gelen Statham,çocukluktan beri aile sanatı sokak tiyatrosunu öğrendi.Müzikle çok ilgilenen aile arasında Statham da elbette müzik ve sanata ilgi duydu fakat spor dallarıyla ilgilenmeye başladı ve özellikle dalış.Başarılı bir dalış kariyeri başlar.


Shu Qi ,Tayvanlı aktristir. Esas adı Lin Li-hui (???)'dir. Sahne adı değişik romanizasyonlarda Hsu Chi, Hsu Qi, Shu Qui ya da Shu Kei olarak yazılmıştır. Kimi zaman Batı mantığıyla önce adı sonra soyadı (Qi Shu) olarak da yazılır.Shu Qi ilk önce erkek dergilerinde ve erotik fotoğraf sektöründe model olarak isim yapmıştır. Erotik filmlerle ünlendikten sonra önemli Hong Kong filmlerinde rol almaya başlamıştır.Genellikle Shu Qi'nin The Transporter filmindeki Lai Kwai rolü için İngilizce öğrendiği söylenir; ancak aslında bu dili öğrenmemiş, yalnızca repliklerini ezberlemekle yetinmiştir.


Taşıyıcı - The Transporter izleTaşıyıcı - The Transporter izle

Fragman İzle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk aksiyon filmleri, taşıyıcı filmi oyuncuları, taşıyıcı filmini izle, the transporter izle, taşıyıcı filmi konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.