TIKLA ARA

Telafi - Redemption

Amerika iç savaşı henüz sona ermiş. Güneyli bir aileden sağ kalanlar Kaliforniya'ya doğru göç etmeye başlarlar. Asıl aile için bundan sonrası zordur ve hayatta kalmak zorundadırlar


Telafi - Redemption filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Telafi - Redemption

Telafi - Redemption izle

İlk Gösterim tarihi:Telafi - Redemption 14.05.2013 15:00 - 16:38 Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Telafi - Redemption Konusu

2011 ABD , Dram, Macera, Romantik türündeki Telafi - Redemption filmin yönetmenliğini Joseph P. Stachura yapmaktadır.Oyuncuları Derek Burke, July Smith ve Adam Chambers oluşmaktadır.

Yıl 1865. Amerika iç savaşı henüz sona ermiş. Güneyli bir aileden sağ kalanlar Kaliforniya'ya doğru göç etmeye başlarlar. Asıl aile için bundan sonrası zordur ve hayatta kalmak zorundadırlar Savaş sırasında aldıkları yaralar, kaybettiklerinden daha çok acı vermektedir. İç Savaş'ın bitimiyle Kaliforniya'ya göç eden bir aile, büyük bir hayatta kalma mücadelesi vermektedir.

Derek Clissold Burke CBE DL (Şubat 1930 13 doğumlu) [1] 1.987-1.995 den East Anglia Üniversitesi Rektör Yardımcısı olarak görev bir İngiliz akademisyen.O Bishop Vesey en Grammar School ve Birmingham Üniversitesi (Lisans, Doktora) eğitim gördü. O Aberdeen Üniversitesi'nde biyolojik kimya öğretim görevlisi olmadan önce, Yale gibi kimya alanında araştırma görevlisi olarak göreve başladı. Daha sonra 1969-1982 arasından Warwick Üniversitesi'nde Biyoloji Bilimleri Profesörü olarak görev yaptı ve 1975-1976 gelen Colorado Üniversitesi'nde Eleanor Roosevelt adam. 1987 yılında East Anglia Üniversitesi Rektör Yardımcısı atandı ve 1995 yılına kadar görevde yapıldı. 1994 yılında bir CBE verildi.

Joseph Fielding Smith, Jr
(19 Temmuz 1876 - 2 Temmuz 1972) 1972 yılında ölümüne kadar 1970 Mormonlar (LDS Kilisesi) İsa Mesih'in Kilisesi onuncu başkanı oldu. O LDS Kilisesi altıncı başkanı oldu Joseph F. Smith, oğlu oldu. Büyükbabası Hyrum Smith, Joseph Fielding büyük amcası oldu LDS Kilisesi kurucusu Joseph Smith, Jr, kardeşi oldu.Babasının kilise başkanı iken Smith, 1910 yılında Oniki Havariler seçildi. O LDS Kilisesi başkanı olunca, o Gordon B. Hinckley (Hinckley başka bir 19 ay başkanı olarak devam) Haziran 2006'da Smith'in eşdeğer yaşına kadar devam Bu noktada, bu ofis ulaşmak için en yaşlı kişi oldu. 1951 1970 Oniki Havariler Başkanı olarak Smith'in zaman birkaç geçildi, o David O. McKay, tüm başkanlığı sırasında bu kapasite servis.Smith Kilisesi Tarihçi ve Kaydedici gibi Oniki Havariler arasında onun yıl bazı geçirdi.
Smith din adamı ve üretken bir yazardı. Eserlerinin çoğu kilise üyeleri için referans olarak kullanılır. O adı verilen bir ilahi metnini yazdığı "Yolculuk Uzun görünüyor mu?" hangi LDS ilahi kitabı bugünkü baskısında ilahi 127. olarak görünür.

IMDB Puanı: 6.4/10 ( 424 kişi oy verdi.)

Resimler

Telafi - Redemption izle

 

Telafi - Redemption izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, telafi konusu, digiturk filmi, fedemption izle, telafi filmi,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.