TIKLA ARA

Tepelerin Ardında - Beyond The Hills

Yolları ayrılan iki kadından Voichita Almanya'ya göçmüş, Alina ise Romanya'ya yerleşip orada bir manastıra sığınmıştır.


Tepelerin Ardında - Beyond The Hills filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Tepelerin Ardında - Beyond The Hills

Tepelerin Ardında - Beyond The Hills izle

İlk Gösterim tarihi:Tepelerin Ardında - Beyond The Hills 16.05.2013 21:30 - 23:50 Digiturk  Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Tepelerin Ardında - Beyond The Hills Konusu

2012 - Fransa , Romanya , Belçika Dram türündeki Tepelerin Ardında - Beyond The Hills filmin yönetmenliğini Cristian Mungiu yapmaktadır.Oyuncuları Doru Ana , Luminita Gheorghiu , Dionisie Vitcu , Liliana Mocanu , Costache Babii oluşmaktadır.

Devotee Voichita ve Aline adında yetimhanede birlikte büyümüş, iki kızın arkadaşlığını anlatan bu filmde, cinsel taciz gibi talihsiz durumları birlikte atlatmış iki yakın arkadaşın yetimhane yaşamından sonra yolları ayrılır. Yolları ayrılan iki kadından Voichita Almanya'ya göçmüş, Alina ise Romanya'ya yerleşip orada bir manastıra sığınmıştır.

Cristian Mungiu (Romanya telaffuz 1968 Iaşi) Palme d'Or 2007 yılında Romen yönetmen, kazanır. Cristian Mungiu After Üniversitesi'nde İngiliz edebiyatı okuduktan sonra, o bir öğretmen olarak ve bir gazeteci olarak bir kaç yıl çalıştı. Bundan sonra, o filmin yönetmenlik çalışma Bükreş Film Üniversitesi'nde alındı. 1998 yılında mezun olduktan sonra, Mungiu birçok kısa film yaptı. 2002 yılında, onun ilk uzun metrajlı filmi, Batı ile sahne aldı. Batı çeşitli film festivallerinde ödüller kazanan ve 2002 Cannes Film Festivali'nde Yönetmenlerin On Beş Günü yer olan, kritik başarı keyif aldım.

Luminita Gheorghiu (Romanya telaffuzu: 1 Eylül 1949 doğumlu) bir Romen sinema oyuncusu ve televizyon kişiliği ve Doğu Orta Avrupa'nın en saygın tiyatro yorumcularından biridir. O uluslararası Çocuk Pose rolleriyle tanıma (2013) ve Bay Lazarescu'nun (2006) Ölümü elde etti. Gheorghiu rolleri çoğunlukla da dahil olmak üzere, Romanya ve Fransa olmuştur Juliette Binoche ile Kodu in Unknown.
Gheorghiu o profesör İyon Cojar altında çalışmış Tiyatro ve Sinema Sanatları, Enstitüsü her 1972 mezunudur.

Dionysius Vitcu (15 Aralık 1937 Ibanesti, Botosani County doğumlu) FDSN.Dionisie Vitcu doğdu listeler parti yasama 1.992-1.996 Iasi seçildi bir Romen aktör Aralık 1937 15 Ibanesti (Botosani). O Tiyatro Enstitüsü ve Film Bükreş prof Moruzan Constantin İyon Cojar, Radu Penciulescu (1959-1963) in "IL Caragiale" okudu.

MDB Puanı: 7.6/10 ( 3653 kişi oy verdi.)

Resimler

Tepelerin Ardında - Beyond The Hills izle

 

Tepelerin Ardında - Beyond The Hills izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: tepelerin ardında izle, beyond the hills konusu, digiturk sinema, beyond the hills izle, moviemax festival hd,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.