TIKLA ARA

Toomelah

Daniel, Toomelah Aborjin bölgesinde yaşayan 10 yaşında bir çocuktur ve hayatındaki insanları rol model aldığından dolayı gangster olmak istemektedir.


Toomelah filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Toomelah

Toomelah izle

İlk Gösterim tarihi:Toomelah 27.7.2013 12:10 - 13:46 Digiturk  Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Toomelah

2011 Avustralya  Dram türündeki Toomelah  filmin yönetmenliğini Ivan Sen yapmaktadır.Film oyuncuları Daniel Connors, Michael Conners oluşmaktadır.

Daniel, Toomelah Aborjin bölgesinde yaşayan 10 yaşında bir çocuktur ve hayatındaki insanları rol model aldığından dolayı gangster olmak istemektedir. Okulunu devamlı asmakta, kavgalara katılmakta ve bölgedeki çetenin lideri olan Linden isimli bir uyuşturucu satıcısı için taşıyıcılık yapmaktadır. Daniel'in teyzesi ise yıllar önce çocukken ayrıldığı bölgeye geri döner. Öte yandan Linden'in rakiplerinden olan Bruce hapisten yeni çıkmıştır ve Linden'in müşterilerini çalmaktadır. Küçük Daniel ise tüm bu olayların ortasında kalır.

Ivan Sen bir olan Avustralya film yapımcısı. 1990'ların boyunca Sen ile yaptığı ilk uzun metraj film yapmadan önce, çok sayıda kısa film üzerinde çalıştı Bulutlar altında 2002 yılında. O da sinema eğitimi gördü Avustralya Film, Televizyon ve Radyo Okulu o bugün çalışmaya devam mürettebat ile çalışan, onun ilk kısa film üretti. Sen büyüdü Inverell, Yeni Güney Galler , Avustralya.
Sen bir Aborijin annenin çocuğu ve ilk uzun metrajlı çalışma senaryosu için bir yok beyaz baba olarak kendi arka plan üzerine çekti, bulutlar altında , bir $ 2.500.000 dolar bütçe çekildi. Film farklı nedenlerle Sydney, her iki genç, Lena (Dannielle Hall) ve kırsal Yeni Güney Galler kasabadan yola otostop olan Vaughn (Damian Pitt) izler. Film onların toplumda ırk zorluklar yanı sıra seçimler her marka onlar nasıl etkileyebilir şekilde birçok araştırıyor. Film bir Aborijin anne ve yok Avrupa babası ile Alice Springs büyüyen Ivan Sen kendi deneyimlerine dayanıyordu. Bu 2003 eleme, Sen küresel beğeni kazandı Sundance Film Festivali ve 2002 yılında Premiere First Movie Ödülü kazanan Berlin Film Festivali'nde ve de 2002 En İyi Yönetmen Ödülü Avustralya Film Enstitüsü Ödüller .

Daniel Connors (Eylül 1988 22 doğumlu) bir olan Avustralya kurallar futbolcu olarak toplam sayısı 58 olarak seçildi 2.006 AFL ulusal taslak tarafından Richmond Football Club . Başlangıçta gelen Echuca Futbol Kulübü , o oynadı Bendigo Öncüleri içinde TAC Kupası ve Yılın 2006 TAC Kupası Takım ve 18 Şampiyonası. altında Ulusal biz Victoria Ülke temsil sonra All-Avustralya ekibi seçildi [ 1 ] Daniel Connors Birçok olası en iyi 20 seçim olarak onu lanse gibi bir 2006 Ulusal Taslak "çalmak" olarak kabul edildi [ 2 ] ama Richmond üçüncü seçimi ile ona seçilen 58. seçimi aşağı kaymış.

IMDB Puanı: 4.5/10 ( 138 kişi oy verdi.)

Resimler

Toomelah izle

 

Toomelah izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, toomelah konusu, digiturk 2014 filmleri, toomelah oyuncuları, toomelah izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.