TIKLA ARA

Two and A Half Men

Charles "Charlie" Francis Harper (Charlie Sheen) oldukça başarılı ve yetenekli, otuzlu yaşlarında reklam yazarlığı ile uğraşmaktadır.


Two and A Half Men Digiturk Dizimax Comedy kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Two and A Half Men

Two and A Half Men izle

Gösterim tarihi: Two and A Half Men Dizimax Comedy kanalın dan 16 Ağustos Cuma / 20:00 - 20:21 tarihinde izleyebilirsiniz.

2012 - ABD Tür : Dram , Gizem , Polisiye , Romantik türündeki Two and A Half Men Dizisinin yönetmenliğini Nelson Mccormick, Christine Moore yapmaktadır.Oyuncuları Alex O'Loughlin ,Scott Caan, Daniel Dae, Kim Grace, Park Masi Oka ,Lauren German, Michelle Borth oluşmaktadır. 

Charles "Charlie" Francis Harper (Charlie Sheen) oldukça başarılı ve yetenekli, otuzlu yaşlarında reklam yazarlığı ile uğraşmaktadır. Charlie, Malibu, Kaliforniya'da okyanus önünde bir evde yaşamaktadır ve kadınları tavlayan bir playboy'u oynar. Konu, oldukça resmi kardeşi Alan'in eşi Judith'den ayrılmasıyla başlar (Alan karısının lezbiyen olduğunu düşünmektedir), evini boşanma davasında kaybeder ve kardeşinin evine taşınmak zorunda kalır. 10 yaşındaki oğlu da, genelde hafta sonları ve diğer zamanlarda babası ile kalır. İlginç bir karakter de Rose'dur. Charlie'ye düzenli olarak asılır. Daha sonra öğreniriz ki, Rose daha önce Charlie ile bir gecelik bir ilişki yaşamıştır. Charlie'nin evine balkonundan, en uygun olmayan anlarında girer ve Charlie'yi elde etmek için hevesini anlatır. Kimi zaman da, iyi ama deli bir arkadaşı olarak akıl vermektedir. Kendisinin sorunları olmasına rağmen; psikoloji dalında yüksek lisans yapmıştır.

Alan Harper (oyuncu: Jon Cryer) Charlie'nin kiropraktör kardeşi ve Jack'in boşanmış babası.

Walden Schmidt (oyuncu: Ashton Kutcher) (9. sezon-günümüz): Çocuksu, yeni boşanmış internet kralı. Charlie'nin ölümünden sonra onun evini satın almıştır. Alan ve oğlu Jack ile birlikte yaşar.

Jake Harper (oyuncu: Angus T. Jones) Alan ve Judith'in vasat oğlu.

Evelyn Harper (oyuncu: Holland Taylor) Charlie ve Alan'ın annesi. Los Angeles'ın güçlü emlakçılarından.
Sadece Sheen ve Cryer her bölümde oynamıştır.

Konuk oyuncular arasında, Ryan Stiles, Jeri Ryan, Denise Richards, Sara Rue, Richard Lewis, Megan Fox, TeriHatcher, Heather Locklear, Camryn Manheim, Sean Penn, Elvis Costello, Emanuelle Vaugier, Martin Sheen, Steven Tyler, Enrique Iglesias ve Robert Wagner oynamıştır.

Christopher Ashton Kutcher (d. 7 Şubat 1978; Cedar Rapids, Iowa, ABD), ABD'li oyuncu, sunucu ve yapımcı.Ashton Kutcher, modellikten televizyon ve sinemaya geçiş yaptı. MTV'nin çok izlenen Punk'd şaka programının yapımcısı ve sunucusudur ve aynı zamanda çok ses getiren Kelebek Etkisi filminin başrol oyuncusu ve yapımcısıdır.

 Megan Fox, 5 yaşındayken tiyatro ve dans dersleri almaya başlar. On yaşındayken ailesiyle birlikte Florida'ya taşınır ve orada eğitimine devam eder. On üç yaşındayken oyunculuk ve mankenlik yapmaya başlar. 1999 yılında Amerika Mankenlik ve Yetenek yarışmasında çeşitli ödüller alır. Fox, Holiday in the Sun adlı filmle magazin basınında Ashley Olsen'a rakip gösterilir. Fox 1,63 m. boyundadır.27 Eylül 2012 tarihinde Noah Shannon Green adını verdiği oğlunu dünyaya getirmiştir.

Charles Irwin Sheen
(doğum adı Carlos Irwin Estévez, 3 Eylül 1965), 3 Golden Globe ödüllü, Emmy ve SAG adayı gösterilmiş ABD'li aktör. İspanyol kökenlidir. Aktör Martin Sheen'in oğlu ve Emilio Estevez'in kardeşidir. 1980'li yıllarda arasında The Boys Next Door, Platoon, Lucas, Ferris Bueller's Day Off, Wall Street, No Man's Land, Eight Men Out, Major League, Young Guns, The Rookie ve Cadence filmleriyle yıldızlaşdı. 1990'lı yıllarda dramatik rollerin yerine daha çok komedi veya aksiyon tarzında filmlere ağırlık verdi.

Angus T. Jones (d. 8 Ekim 1993) ABD'li dizi oyuncusu. En çok CBS yapımı Two and a Half Men sit-comunda canlandırdığı Jake Harper rolüyle tanınır.

Jonathan Niven "Jon" Cryer (16 Nisan 1965, New York), ABD'li oyuncu, yönetmen, senarist ve yapımcı. Oyuncu ve şarkıcı olan Gretchen Crayer'ın oğlu olan oyuncu, ilk sinema filmi olan 1984 yapımı No Small Affairs filminde Charles Cummings rolüyle Demi Moore ile birlikte oynamıştır. Bu romantik komedi filminin ardından asıl üne kavuşturan ise 1986 yapımı Pretty in Pink filminde oynadığı Duckie karakteri olmuştur. 1998 yılında ise senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği bağımsız filmi Went to Coney Island on a Mission from God... Be Back by Five tamamladı ve olumlu eleştiriler topladı.

 Two and A Half Men izle

 

 Two and A Half Men izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: dizimax comedy, two and a half men izle, digiturk 2014 dizileri, two and a half men oyuncuları, two and a half men konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.