TIKLA ARA

Umudunu Kaybetme - The Pursuit of Happyness

Chris Gardner geçim sıkıntısı çeken bu durumu düzeltmek için çalışan bir aile babasıdır. Ailesini ayakta tutmak için elinden geleni yapan ve rağmen, beş yaşındaki oğlu direncini kaybetmek üzeredir.


Umudunu Kaybetme - The Pursuit of Happyness filmini Digiturk Moviemax  Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Umudunu Kaybetme - The Pursuit of Happyness

Umudunu Kaybetme - The Pursuit of Happyness  izle

İlk Gösterim tarihi: Umudunu Kaybetme - The Pursuit of Happyness filmini 28.03.2013 05:45 - 07:01 Digiturk  Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Umudunu Kaybetme - The Pursuit of Happyness , Konusu

2006 - ABD ,Dram türündeki Umudunu Kaybetme - The Pursuit of Happyness filmin yönetmenliğini aden Christopher Syre Smith, Will Smith'ten oluşmaktadır.

Chris Gardner (Will Smith)geçim sıkıntısı çeken bu durumu düzeltmek için çalışan bir aile babasıdır. Ailesini ayakta tutmak için elinden geleni yapan ve rağmen, beş yaşındaki oğlu Christopher’ın annesi maddi zorlukların yarattığı sürekli baskı altında direncini kaybetmek üzeredir. Artık dayanamayacağını anlayınca, istemeye istemeye evi terk eder... Artık bekar bir baba olan Chris, yılmadan, bildiği tüm satış becerilerini kullanarak daha iyi kazandıran bir işin peşine düşer. Prestijli bir borsa şirketinde stajyerlik bulur ve ücret almasa da programın sonunda iş ve parlak bir gelecek elde edeceğini umarak kabul eder. Parasal güvencesi olmayan Chris ve oğlu, kısa süre sonra oturdukları daireden çıkartılırlar ve düşkünler evi, otobüs durağı, tuvalet; geceyi geçirmek için bulabildikleri her yerde kalırlar. Çektiği sıkıntılara rağmen, Chris, babalık görevini sevgi ve özenle yerine getirmeye devam eder ve oğlunun kendisine karşı duyduğu sevgi ve güveni, karşısına çıkan engelleri aşmak için kullanır.Oğlu Christopher (Jaden Smith) ile birlikte tek başına kalan Chris, yılmadan, bildiği tüm satış becerilerini kullanarak daha iyi kazandıran bir işin peşine düşer.

Willard Christopher "Will" Smith, Jr. (d. 25 Eylül 1968, Philadelphia) Amerikalı sinema oyuncusu ve rap müzisyeni. Biri kız, ikisi erkek olmak üzere üç çocuğu vardır.En iyi arkadaşı Martin Lawrence'dır. Will'in son sekiz filmi gişelerden 100 milyon dolar ve üstü gelir getirmiştir.
Kızılderili ve Afrika kökenlidir. Babası buzdolabı tamircisiydi.Annesi ve babası Will henüz 13 yaşında iken ayrıldılar.Will çok zeki bir çocuk olduğundan birçok üniversiteden burs teklifleri aldı. Ancak lisedeyken Will üniversiteye gitmek istemedi.İlk olarak rapçiliğe merak saldı ancak varlık gelirini eksik gösterince devlete 2.8 milyon dolar borçlu kaldı.2005 yılında yaptığı filmlerin her birinin gişe hasılatı kırmasıyla Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi.2007 yılında ise Hollywood'un şöhretler caddesine el izini bıraktı. Will eleştirmenlerden aktörlüğü için sürekli yüksek notlar almaya devam ediyor. ABD başkanı Barack Obama ise eğer kendi hakkında bir filmin yapılması halinde Will'in onu canlandırmasını istediğini belirtmiştir.

Black Men Dergisinde "Yılın en seksi 10 kadını"ndan biri seçildi (2000). İngiltere'de Penzance'de büyüdü. Genç yaşta hem oyunculuk hem de dans alanında kariyer yapmayı hedefliyordu, dansa başladı fakat sakatlandığı için dansı bıraktı daha sonra oyunculuk kariyerini Los Angelos'ta devam ettirmeye karar verdi fakat İngiliz aksanı nedeniyle iş bulmada zorluk çekti. Yeniden İngiltere'ye dönüp Cambridge'de Antropoloji okudu.Aynı zamanda da oyuculuğa devam eden Newton, Mission: Impossible II (2000) filmiyle ünlenmeyi başardı.
Thandiwe ismi "Sevgili" anlamına geliyor.

Mark Christopher Lawrence (22 Mayıs 1964 doğumlu) ABD'li karakter oyuncusu, stand-up komedyen ve bir ses sanatçısı üzerinde.O, belki de en ezoterik DJ rolüyle tanınıyor..Lawrence şu anda NBC dizisi Chuck Big Mike görevini düzenli bir rol görülüyor. birçok televizyon programlarında konuk oyuncu yaptı

IMDB Puanı:7.8/10 (983 kişi oy verdi.)

Resimler

Umudunu Kaybetme - The Pursuit of Happyness  izle

 

Umudunu Kaybetme - The Pursuit of Happyness izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, the pursuit of happyness izle, umudunu kaybetme izle, umudunu kaybetme oyunculari, umudunu kaybetme konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.