TIKLA ARA

Uyuyan Ses - The Sleeping Voice

Madrid 1940. General Franco ve askerleri iktidarı ele geçirmiş, ancak bununla yetinmeyip düşmanlarını tamamen silmek istemektedir.


Uyuyan Ses - The Sleeping Voice filmini Digiturk Moviemax Fetival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Uyuyan Ses - The Sleeping Voice

Uyuyan Ses - The Sleeping Voice izle

İlk Gösterim tarihi:Uyuyan Ses - The Sleeping Voice Digiturk  Moviemax Fetival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Uyuyan Ses - The Sleeping Voice

2011 - İspanya Tür : Dram , Politik türündeki Uyuyan Ses - The Sleeping Voice filmin yönetmenliğini Benito Zambrano yapmaktadır.Film oyuncuları Ana Wagener , Susi Sanchez , Teresa Calo , Inma Cuesta , Ángela Cremonte oluşmaktadır.

Madrid 1940. General Franco ve askerleri iktidarı ele geçirmiş, ancak bununla yetinmeyip düşmanlarını tamamen silmek istemektedir. Direnişi destekleyen kadın erkek herkes merhamet gösterilmeksizin avlanacaktır. İspanya her köşesiyle bir hapishaneye dönüşmüştür. Kadınlar hapishanesi Ventas böyle mahkûmlarla doludur; özgürlük için savaşmış kadınlar şimdi baskıya, işkenceye ve ölüme maruz kalmaktadır. Hikâyemiz böyle feci bir kaderi paylaşan bir grup kadını anlatıyor. Diktatörlüğün korkunç anılarını biz de tüm zalimliğiyle hamile mahkûm Hortensia ve kız kardeşi Pepita'nın mücadelesi üzerinden anımsıyoruz...

Angela Cremonte ( Madrid , 3 Nisan ) bir olan aktris İspanyol yılında Alicia rolüyle tanınan iniş Arjantin Los hombres de Paco , Paloma Gran Reserva ve Sabina Hispania, efsane ve Imperium . Şu anda 2013, bir dizi Episódio RTVE görünür Kırmızı Kartal ve ikinci sezon ana döküm parçası olacak Aşk sonsuza kadar Antena 3. Ayrıca Eylül ayında Juan Cavestany tarafından "kapı arkasında" kitabı yayınladı.

Alvarez Ana Wagener doğdu Las Palmas de Gran Canaria 1962 yılında.
Wagener Sevilla Drama Sanatları Fakültesi'nden mezun, ve yaş 18 Alfonso Zurro opera bir figürasyon için downgrade Carmen tiyatro için de, fichándola La Jácara 1982 yılında. Tiyatroda oyunculuk kariyerine başladı, kısa bir süre yüzünü yapımları katılmaya tanındı Usta Sevgili , Fellow veya Komiseri .
Yedinci sanat eliyle 2000 yılında düzenlenen Top ki, Achero Manas ve o zamandan beri sinema kariyerine sadece gelişmemiştir. 7 Bakireler , AzulOscuroCasiNegro , gökyüzüne götür , Benim Prison Yard , Biutiful veya Ses uykuya o katıldı olduğu diğer filmler. Ve özellikle bu son üç aday size vermek Goya Ödülleri de kazandıktan, 2.011 ile uykulu ses .

IMDB Puanı: 6.9/10 ( 710 kişi oy verdi.)

Resimler

Uyuyan Ses - The Sleeping Voice izle

 

Uyuyan Ses - The Sleeping Voice izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, the sleeping voice izle, digiturk 2014 filmleri, uyuyan ses konusu, uyuyan ses izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.