TIKLA ARA

X Kişi - Guy X

1979'da geçen öykü, yanlışlıkla Kuzey Kutbu'nda bir üsse gönderilen askerin orada yaşadıklarını anlatıyor.


X Kişi - Guy X filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

X Kişi - Guy X

X Kişi - Guy X izle

İlk Gösterim tarihi:X Kişi - Guy X 3.8.2013 20:45 - 22:20  Digiturk Moviemax Comedy HD  kanalında izleyebilirsiniz.

X Kişi - Guy X

2005 - İngiltere , İzlanda , Kanada Tür : Komedi , Savaş türündeki Kuğu Prensesin Noeli - The Swan Princess Christmas filmin yönetmenliğini Saul Metzstein yapmaktadır.Film oyuncuları Jason Biggs , Natascha McElhone , Michael Ironside , Jeremy Northam , Jonathan Higgins  oluşmaktadır.

1979'da geçen öykü, yanlışlıkla Kuzey Kutbu'nda bir üsse gönderilen askerin orada yaşadıklarını anlatıyor.

Natascha McElhone ; 14 aralık 1969 yılında İngiltere'de Surrey kentinde dünyaya gelmiştir. sanatçının 4 tane AWARD ÖDÜLÜ vardır.

Paul Edward Valentine Giamatti, İtalyan asıllı Amerikalı aktör. Annesi İrlanda asıllıdır. Kariyerine Private Parts, The Truman Show, Saving Private Ryan, The Negotiator, ve Man on the Moon filmlerindeki yardımcı oyuncu karakterleriye başlamıştır. Daha sonra 2000'li yıllarda çektiği American Splendor, Sideways, Cinderella Man, The Illusionist, John Adams, Cold Souls, Barney's Version, ve Win Win filmlerinde başrolde yer almıştır.

Clint Eastwood, 1964'ün 5 Şubat'ında New York'ta, hemşire bir anne ile oyun yazarı bir babanın tek çocuğu olarak dünyaya gelen Laura Linney, Julliard Okulu'ndan mezun olur olmaz soluğu Broadway'de aldı. Hedda Gabler , The Seagull ve Six Degrees of Separation da rol alan Linney, Hedda Gabler daki performansıyla 1994'te Calloway Ödülü'nün sahibi oldu. Sight Unseen deki rolüyle bir Theater World ödülü ile bir Drama Desk ödülüne layık görülen oyuncu, Uncle Vanya da Derek Jacobi ile aynı sahneyi paylaştı. Edward Norton ve Richard Gere ile birlikte kamera karşısına geçtiği Primal Fear ( 1996 ) isimli gerilim filmindeki Janet Venable rolüyle izleyici ve eleştirmenlerin beğenisini toplayan Linney, Clint Eastwood, Ed Harris ve Gene Hackman gibi ustalarla birlikte çalıştığı Absolute Power da (1997 ) da usta bir hırsızın avukat kızı Kate Whitney olarak izleyici karşısına çıktı.

IMDB Puanı: 6.2/10 ( 11,456 kişi oy verdi.)

Resimler

X Kişi - Guy X izle

 

X Kişi - Guy X izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, guy x izle, digiturk 2014 filmleri, x kişi konusu, x kişi izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.