TIKLA ARA

Yalnız Yıldız - Lone Star

Teksas'taki küçük bir kasabanın şerifi olan Sam, 40 yıllık bir iskeletin akıbetini araştırmaya başlar.


Yalnız Yıldız - Lone Star filmini Digiturk Moviemax Stars HD  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Yalnız Yıldız - Lone Star

Yalnız Yıldız - Lone Star izle

İlk Gösterim tarihi:Yalnız Yıldız - Lone Star Digiturk 18.06.2013 23:30 - 01:39 Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Yalnız Yıldız - Lone Star

1996 - ABD Tür : Dram , Gizem , Polisiye , Western türündeki Yalnız Yıldız - Lone Starfilmin yönetmenliğini  John Sayles yapmaktadır.Film Oyuncuları Matthew McConaughey , Chris Cooper , Kris Kristofferson , Frances McDormand , Joe Morton oluşmaktadır.

Teksas'taki küçük bir kasabanın şerifi olan Sam, 40 yıllık bir iskeletin akıbetini araştırmaya başlar. Bağımsız sinemacı John Sayles´in bu çok beğenilen ve senaryo Oscar´ına aday olan filmi, Teksas sınırındaki Frontera kasabasında bulunan kemiklerle ilgili bir soruşturmanın nelere yol açtığını perdeye aktarıyor.

Matthew David McConaughey ABD'li sinema oyuncusu. McConaughey, Mary Kathleen "Kay"'in (kızlık soyadı; McCabe) üç oğlundan biri olarak, Uvalde, Teksas'ta dünyaya geldi. Annesi bir öğretmen, babası James Donald McConaughey ise akaryakıt istasyonu sahibi idi, babası iş hayatına atılmadan önce Green Bay Packers futbol takımının bir oyuncusuydu. McConaughey, İrlandalı kökene sahiptir ve hristiyanlığa inancı bulunmaktadır. McConaughey'nin annesi ve babası boşandıktan sonra birkaç kez yeniden evlendiler. McConaughey bunu "Aşk ama istikrarsız bir ilişki" olarak yorumladı.

Frances McDormand Akademi Ödüllü Amerikan sinema, tiyatro ve televizyon oyuncusu. Üç kez En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Oscar'a aday oldu. 1996 yılında Coen Kardeşlerin Fargo filminde canlandırdığı hamile polis memuru Marge Gunderson rolüyle En İyi Kadın Oyuncu Oscar ödülünü kazandı.

IMDB Puanı: 7/5 ( 17692 kişi oy verdi.)

Resimler

Yalnız Yıldız - Lone Star izle

 

Yalnız Yıldız - Lone Star izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, yalnız yıldız konusu, digiturk filmleri, lone star izle, yalnız yıldız izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.