TIKLA ARA

Yapımcılar - The Producers - Moviemax Comedy

Eski gözde yapımcılarından olan Max, artık parasını farklı yöntemle kazanmaya başlar para karşılığı yaşlı kadınlarla seks yapan bir adam haline gelmiştir.


Yapımcılar - The Producers  filmini Digiturk Moviemax  Comedy kanalından izleyebilirsiniz.

Yapımcılar - The Producers

The Producers izle

İlk Gösterim tarihi: Yapımcılar - The Producers filmini 01.04.2013 20:45 - 22:54 Digiturk  Moviemax Comedy kanalında izleyebilirsiniz.

Yapımcılar - The Producers , Konusu

1968 - ABD , Komedi , Romantik türündeki Yapımcılar - The Producers filmin yönetmenliğini MMel Brooks yapmaktadır.Oyuncuları  Gene Wilder, Christopher Hewett, Dick Shawn oluşmaktadır.

Eski gözde yapımcılarından olan Max, artık parasını farklı yöntemle kazanmaya başlar para karşılığı yaşlı kadınlarla seks yapan bir adam haline gelmiştir. Derken Max'in muhasebecisi parlak bir fikir ortaya atar; dev bir oyun sahneleyip para kazanacaklardır. Max hemen harekete geçerek, mümkün olan en berbat oyunu, en kötü oyun yazarını ve en beceriksiz yönetmeni bularak işe koyulur.Bu noktada max halen zengin yaşlı bayanlar zorunda kalır. Zaman ürkek muhasebeci Leo Bloom yorum Max'in muhasebe defterleri, kesin bir flop üreterek bir servet yapmak için bir yol üzerine iki hit. Hangi oyun kendi altın madeni olmak nedir? "Hitler'in Springtime."

Zero Mostel Brooklyn, New York, Ortodoks Yahudi bir ailenin sekiz çocuğundan biri 28 Şubat 1915 tarihinde Samuel Joel Mostel doğdu. Manhattan'ın Lower East Side bölgesinde Yükseltilmiş, Sammy olarak bilinen genç Sıfır, Eğitim Alliance tarafından sağlanan sanat dersleri de boyama ve çizim için yeteneğini geliştirdi ...


Gene Wilder Arnold Wesker adlı "Kökler" bir off-Broadway üretim küçük bir rol oynuyor, onun ilk büyük mola yakaladı ve o kazandığı "müsamahakâr Lover" in komik vale (her ikisi 1961) olarak görev yaptığı Broadway çıkışını hızla izledi Clement Ödülü Derwent. Aktörün diğer Broadway "Bir Cuckoo Yuvası fazla Flew dahil"

IMDB Puanı:7.6/10 ( 28.239 kişi oy verdi.)

Resimler

The Producers izle

 

The Producers izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk moviemax comedy izle, yapımcılar oyuncular, yapımcılar izle, the producers, yapımcılar konusu,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.