TIKLA ARA

Yargıç - Judge Dredd

Dredd'in belalılarından Rico, hapisten kaçıp bir suçun haksız yere kahramanımızın üstüne kalmasına sebep olur.


Yargıç - Judge Dredd filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Yargıç - Judge Dredd

Yargıç - Judge Dredd

İlk Gösterim tarihi:Yargıç - Judge Dredd  01.06.2013 23:10 - 00:50  Digiturk Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Yargıç - Judge Dredd

1995 - ABD Bilim Kurgu , Aksiyon , Polisiye , Suç türündeki Yargıç - Judge Dredd filmin yönetmenliğini Danny Cannon yapmaktadır.Film Oyuncuları Sylvester Stallone , Rob Schneider , Diane Lane , Max von Sydow , James Remar oluşmaktadır.

22. yüzyılda artık Mega City One olarak anılan, uçan arabaların sıradan hayatın bir parçası olduğu 65 milyonluk New York şehrindeyiz. Şehre hakim olan anarşinin karşısında duran tek şey ağır silahlı polis gücü ve bu gücün en önemli halkası olan 'yargıç'lardır. Polislik yapma, tutuklama, yargılama ve gerektiğinde idam etme yetkisi olan yargıçların en popüleri de acımasız Judge Dredd'den başkası değildir.Dredd'in belalılarından Rico, hapisten kaçıp bir suçun haksız yere kahramanımızın üstüne kalmasına sebep olur. Dredd şimdi, eskiden parçası olduğu zalim mekanizmaya yem olmaktan kurtulmanın bir çaresini bulmak zorundadır. 

Michael Sylvester Gardenzio Stallone, Amerikalı aktör ve yönetmen. Özellikle 70'li ve 80'li yıllarda oynadığı Rambo ve Rocky serileriyle ünlenmiştir.
Stallone, dikkat çekmek için çaba sarf etmemesine rağmen öğrencilik döneminde 12 kez okul değiştirmiş ve bu okullardan davranış bozukluğu olduğu gerekçesiyle atılmıştır. 1967 yılında Miami Üniversitesi tiyatro bölümünde eğitim görmeye başladı ama 1969'da mezun olamadan ayrıldı.

Robert Michael Schneider
(d. 31 Ekim 1963) San Francisco doğumlu senarist,komedyen,yönetmen ve aktör.Eski bir Saturday Night Live üyesi.Adam Sandler ile birlikte birçok filmi vardır.Kendisi şöhretini Saturday Night Livede ve ilk film şöhretini Deuce Bigalow: Male Gigolo filmiyle kazandı.Big Stan (2007) filmiyle yönetmenlik yaptı.

Max Carl Adolf von Sydow (d. 10 Nisan 1929) İsveçli sinema oyuncusudur. Çok önemli bir oyuncudur ve birçok önemli filmlerde başarılı roller üstlenmiştir. Özellikle Sinemanın üstad yönetmenlerinden İsveçli Ingmar Bergman'ın filmlerinde gördüğümüz , ve bu filmlerle meşhur olan Sydow , hem Bergman , hem de onun İsveç Film Enstitüsü tarafından keşfedilip çeşitli filmlerde başarılı bir şekilde kariyerine başlayınca , kısa zamanda tüm Avrupa ve dünya tarafından tanınan ve aranan isim olur. Çoğunlukla gizemli ve casus rollerinde onu görmemiz mümkün olduğu kadar , Bergman'ın dram filmlerinde de , nasıl ustaca oynayabildiğini görürüz.

IMDB Puanı: 5.2/10 ( 57882 kişi oy verdi.)

Resimler

Yargıç - Judge Dredd izle

 

Yargıç - Judge Dredd izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, yargıç konusu, digiturk filmleri, judge dredd izle, yargıç izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.