TIKLA ARA

Zoraki Kahraman - Hero

Dedektif olan Mike Church, geçmişini hatırlamayan gizemli bir kadının işin içinde olduğu vakayı alınca, kendini gerilimli bir serüvenin içinde bulur...Şanssız bir hırsız olan Bernie LaPlante'in eline kahraman olacağı bir fırsat çıkar.


Zoraki Kahraman - Hero filmini Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Zoraki Kahraman - Hero

Zoraki Kahraman - Hero izle

İlk Gösterim tarihi: Zoraki Kahraman - Hero 04.05.2013 11:15 - 13:06  Digiturk  Moviemax Comedy HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Zoraki Kahraman - Hero Konusu

1992 - ABD  Dram , Komedi,türündeki Zoraki Kahraman - Hero  filmin yönetmenliğini  Stephen Frears yapmaktadır. Oyuncular Dustin Hoffman , Andy Garcia , Geena Davis , Joan Cusack , Stephen Tobolowsky oluşmaktadır.

Dedektif olan Mike Church, geçmişini hatırlamayan gizemli bir kadının işin içinde olduğu vakayı alınca, kendini gerilimli bir serüvenin içinde bulur...Şanssız bir hırsız olan Bernie LaPlante'in eline kahraman olacağı bir fırsat çıkar... Boşanmış ve çocuğunun velayetini eski karısına kaptırmış bir hırsız olan Bernie LaPlante bir uçak kazasından birçok yaralıyı kurtarır. Ne var ki onun gösterdiği kahramanlığı bir başkası sahiplenir.

Dustin Hoffman Los Angeles'ta dünyaya gelen Dustin Hoffman, Santa Monica Communicty College'i bitirdi. Lee Strasberg ile çalışmak için New York'a taşınmadan önce Pasadena Playhouse'da öğrenim gördü.İki kez Oscar ödülünü kucaklayan, yedi kez de bu ödüle aday gösterilen Dustin Hoffman, Hollywood'a gelişinden itibaren film yapımında yepyeni ve canlı yaklaşımların getirilmesine yardımcı oldu. Karakter oyuncularıyla başrol aktörleri arasında daha önceden var olan ayrımı yok eden oyun tarzıyla Hollywood'da kendisine seçkin bir kariyer yapmayı başardı.

Andy Garcia 12 Nisan 1956 yılında Küba'nın Havana şehirinde dünya gelmiştir. Kübalı-Amerikalı oyuncudur.Ailesi 1961'de ABD'ye göç etti. Yapışık ikiz olarak dünyaya geldi, kardeşi tenis topu büyüklüğündeydi ve cerrahi bir müdahale ile ayrıldılar, bu omuzunda bir yaranın oluşmasına sebep olmuştu. ABD'ye ilk geldiklerinde kötü işlerde çalışmak zorunda kalmıştı. 1995 yılında Empire dergisinin yaptığı "Film Tarihinin En Seksi 100 Yıldızı" listesine 65. sırada yer aldı.

Geena Davis 1956 yılında Wareham, Massachusetts'te doğan Geena Davis, erken yaşlarından itibaren müzikle yakından ilgiliydi. Piyano, flüt ve vurmalı çalgılardan bazılarını çalmayı öğrenmiş ve ergenlik döneminde bir süre için Wareham'daki kilisede org çalmıştır. New England College'den sonra gittiği Boston Üniversitesi, Güzel Sanatlar Bölümü'nden 1979'da iyi bir dereceyle mezun oldu. Bir süreliğine öğrenci olarak İsveç'te kaldığından akıcı bir şekilde İsveççe konuşabilmektedir.
Mezun olduktan sonra New York'taki Zoli isimli bir modellik ajansı için çalışmaya başladı. Modellik, hatta bir süreliğine garsonluk bile yaptığı bu dönemde Sydney Pollack'ın dikkatini çekince başrolünde Dustin Hoffman' ın oynadığı Tootsie adlı filmdeki pembe dizi aktristi rolünü alarak beyaz perdeye geçiş yapmış oldu. Bu rolün ardından Family Ties ve bir bölümünü kendisinin yazdığı Buffalo Bill gibi dizilerde oynadı.

Joan Cusack Evanston / Illinois doğumlu Joan'un, babası ve 4 kardeşi de profesyonel sanatçıdır. Evanston'da koyu bir Roman katolik olarak yetişen Joan, Evanston's Piven Theater'de erkek kardeşi John'la beraber aktörlük dersleri alır. 18 yaşında 'My Bodyguard' filminde Matt Dillon'la küçük bir rolde kamera karşısına geçen Joan, filmden sonra Wisconsin Üniversitesi İngilizce bölümüne yazılır. Ark komedi kumpanyasında kendini yetiştiren aktris, 85 yılında Saturday Night Live şovunda kameranın karşısına bir kahve dükkanı sahibesi rolü ile çıkar.

IMDB Puanı: 4.9/10 (2890 kişi oy verdi.)

Resimler

Zoraki Kahraman - Hero izle

 

Zoraki Kahraman - Hero izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, zoraki kahraman oyuncuları, zoraki kahraman izle, hero izle, zoraki kahraman konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.