TIKLA ARA
ADALAR Digiturk Bayileri

ADALAR Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ADALAR ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk ADALAR bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin ADALAR ilçesi için özel olarak uyguladığı indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgiyi 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

ADALAR Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ASRIN DİJİTAL ALİ NİHAT TARHAN 80 4 BOSTANCI Mah. KADIKÖY / İSTANBUL / TÜRKİYE ADALARADALAR Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ADALAR DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ADALAR Digiturk Kurulumu
- İSTANBUL beIN Sports Satışı
- Digiturk İSTANBUL Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ADALAR Fatura Ödeme Noktaları

 

ADALAR ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. ADALAR Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Mayıs - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. ADALAR ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk İSTANBUL bayimiz mevcuttur. İSTANBUL bayi listesi Mayıs itibariyle günceldir.

ADALAR Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • BURGAZADASI
  • BÜYÜKADA-MADEN
  • BÜYÜKADA-NİZAM
  • HEYBELİADA
  • KINALIADA
  • SEDEFADASI

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

ADALAR ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: ADALAR beIN Sports Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.