TIKLA ARA
AFŞİN Digiturk Bayileri

AFŞİN Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

AFŞİN ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik destek hizmeti veren yetkili bayilerin listesine bakabilirsiniz. Digiturk AFŞİN bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin AFŞİN ilçesi için hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi edinmek için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden bizi arayabilir ve üyelik başvurunuzu online olarak web sitemiz gerçekleştirebilirsiniz.

AFŞİN Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ERDOĞAN ELEKTRONİK KAHRAMANMARAŞ MALATYA 15/C GÜNEŞLİ Mah. ELBİSTAN / KAHRAMANMARAŞ / TÜRKİYE AFŞİNAFŞİN Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

AFŞİN DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- AFŞİN Digiturk Kurulumu
- KAHRAMANMARAŞ Lig TV Satışı
- Digiturk KAHRAMANMARAŞ Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk AFŞİN Fatura Ödeme Noktaları

 

AFŞİN ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. AFŞİN Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. AFŞİN Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. AFŞİN ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk KAHRAMANMARAŞ bayimiz mevcuttur. KAHRAMANMARAŞ bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.