TIKLA ARA
ALTINYAYLA Digiturk Bayileri

ALTINYAYLA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ALTINYAYLA ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik destek hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk ALTINYAYLA bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin ALTINYAYLA ilçesi için hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgiye ulaşmak için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilir ve üyelik başvurunuzu çevrimiçi olarak web sayfamızdan yapabilirsiniz.

ALTINYAYLA Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
SANCAK BİLGİSAYAR-NAİLE BOZKURT HAMDİ TEKMEN 3/A KAYALIYOKUŞ Mah. ŞARKIŞLA / SİVAS / TÜRKİYE ALTINYAYLAALTINYAYLA Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ALTINYAYLA DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ALTINYAYLA Digiturk Kurulumu
- SİVAS Lig TV Satışı
- Digiturk SİVAS Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ALTINYAYLA Fatura Ödeme Noktaları

 

ALTINYAYLA ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. ALTINYAYLA Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. ALTINYAYLA Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(216) 740 00 49 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. ALTINYAYLA ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk SİVAS bayimiz mevcuttur. SİVAS bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

ALTINYAYLA Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • AYDIN
  • BAHÇELİEVLER
  • GAZİOSMANPAŞA
  • MERKEZ
  • MURAT DOĞAN
  • RIFAT ÖÇTEN
  • RIFATÖÇTEN
  • ŞAFAK
  • YEŞİLYURT


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.