TIKLA ARA
AYRANCI Digiturk Bayileri

AYRANCI Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

AYRANCI ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk AYRANCI bayileri, satış firmaları ve yetkili teknik servislerinin AYRANCI ilçesi için özel olarak sunduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Lig Tv Paketleri hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 numaralı telefon hattından bizi arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamız üzerinden yapabilirsiniz.

AYRANCI Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

Digiturk AYRANCI KARAMAN için Teknik Servis talebi veya Arıza Bildirimi için tıklayınız.

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
DİGİKENT-SEHER UĞURLU KEMAL KAYNAŞ 89/A ALİŞAHANE Mah. MERKEZ / KARAMAN / TÜRKİYE AYRANCIAYRANCI Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

AYRANCI DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- AYRANCI Digiturk Kurulumu
- KARAMAN Lig TV Satışı
- Digiturk KARAMAN Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk AYRANCI Fatura Ödeme Noktaları

 

AYRANCI ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. AYRANCI Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. AYRANCI Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Temmuz - 2020 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. AYRANCI ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk KARAMAN bayimiz mevcuttur. KARAMAN bayi listesi Temmuz itibariye günceldir.

AYRANCI Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • DEDE
  • MUSA
  • ULU
  • YENİ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.