TIKLA ARA
BAŞMAKÇI Digiturk Bayileri

BAŞMAKÇI Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

BAŞMAKÇI ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış noktalarını ve yetkili uzman teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini göz gezdirebilirsiniz. Digiturk BAŞMAKÇI bayileri, satış noktaları ve yetkili uzman teknik servislerinin BAŞMAKÇI ilçesi için özel olarak hazırladığı indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Lig Tv Paketleri hakkında bilgiye ulaşabilmek için 0216 740 00 49 numaralı telefon hattımızdan bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan bize bırakabilirsiniz.

BAŞMAKÇI Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

Digiturk BAŞMAKÇI AFYON için Teknik Servis talebi veya Arıza Bildirimi için tıklayınız.

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
NEBATİ BİLİŞİM KONYA ULAŞBABA MUSTAFA KAYA İŞ MERKEZİ 306 3 FERİTPAŞA Mah. SELÇUKLU / KONYA / TÜRKİYE BAŞMAKÇI
AKŞEN ELEKTRONİK YEŞİLYURT MAH.YEŞİLYOL CAD. NO:6 AFYON BAŞMAKÇIBAŞMAKÇI Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

BAŞMAKÇI DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- BAŞMAKÇI Digiturk Kurulumu
- AFYON Lig TV Satışı
- Digiturk AFYON Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk BAŞMAKÇI Fatura Ödeme Noktaları

 

BAŞMAKÇI ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. BAŞMAKÇI Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. BAŞMAKÇI Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Eylül - 2020 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. BAŞMAKÇI ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk AFYON bayimiz mevcuttur. AFYON bayi listesi Eylül itibariye günceldir.

BAŞMAKÇI Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • AŞAĞI
  • AŞAĞI HİLAL
  • BARBAROS
  • ÇAĞLAYAN
  • FATİH
  • GÜLİSTAN
  • MİMAR SİNAN
  • YENİ
  • YUKARI
  • YUKARI HİLAL


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.