TIKLA ARA
BATMAN MERKEZ Digiturk Bayileri

BATMAN MERKEZ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

BATMAN MERKEZ ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz atabilirsiniz. Digiturk BATMAN MERKEZ bayileri, satış merkezleri ve teknik servislerinin BATMAN MERKEZ ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Lig Tv Paketleri hakkında bilgi sahibi olmak için 0216 740 00 49 numaralı müşteri yetkililerimizden bizi ulaşabilir ve üyelik başvurunuzu çevrim içi olarak internet sayfamızdan gerçekleştirebilirsiniz.

BATMAN MERKEZ Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ATS TEKNOLOJİ- AHMET TUNCER TOPTANCILAR 6/A ŞİRİNEVLER Mah. MERKEZ / BATMAN / TÜRKİYE BATMAN MERKEZ
ERTUĞRULLAR 2505 9 GAP Mah. MERKEZ / BATMAN / TÜRKİYE BATMAN MERKEZBATMAN MERKEZ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

BATMAN MERKEZ DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- BATMAN MERKEZ Digiturk Kurulumu
- BATMAN Lig TV Satışı
- Digiturk BATMAN Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk BATMAN MERKEZ Fatura Ödeme Noktaları

 

BATMAN MERKEZ ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. BATMAN MERKEZ Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. BATMAN MERKEZ Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mart - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. BATMAN MERKEZ ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk BATMAN bayimiz mevcuttur. BATMAN bayi listesi Mart itibariye günceldir.


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.