BATMAN MERKEZ Digiturk Bayileri

BATMAN MERKEZ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

BATMAN MERKEZ bölgesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin çizelgesine göz atabilirsiniz. Digiturk BATMAN MERKEZ bayileri, satış merkezleri ve uzman teknik servislerinin BATMAN MERKEZ bölgesi için hususi olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi sahibi olmak için 0(212) 942 33 98 müşteri personelinden bizi ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan gerçekleştirebilirsiniz.

BATMAN MERKEZ Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ATS TEKNOLOJİ- AHMET TUNCER TOPTANCILAR 6/A ŞİRİNEVLER Mah. MERKEZ / BATMAN / TÜRKİYE BATMAN MERKEZ
ERTUĞRULLAR 2505 9 GAP Mah. MERKEZ / BATMAN / TÜRKİYE BATMAN MERKEZBATMAN MERKEZ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

BATMAN MERKEZ DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- BATMAN MERKEZ Digiturk Kurulumu
- BATMAN beIN Sports Satışı
- Digiturk BATMAN Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk BATMAN MERKEZ Fatura Ödeme Noktaları

 

BATMAN MERKEZ ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. BATMAN MERKEZ Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Aralık - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. BATMAN MERKEZ ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk BATMAN bayimiz mevcuttur. BATMAN bayi listesi Aralık itibariyle günceldir.


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.