TIKLA ARA
BEŞİRİ Digiturk Bayileri

BEŞİRİ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

BEŞİRİ ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz atabilirsiniz. Digiturk BEŞİRİ bayileri, satış merkezleri ve teknik servislerinin BEŞİRİ ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Lig Tv Paketleri hakkında bilgi sahibi olmak için 0216 740 00 49 numaralı müşteri yetkililerimizden bizi ulaşabilir ve üyelik başvurunuzu çevrim içi olarak internet sayfamızdan gerçekleştirebilirsiniz.

BEŞİRİ Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ERTUĞRULLAR 2505 9 GAP Mah. MERKEZ / BATMAN / TÜRKİYE BEŞİRİBEŞİRİ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

BEŞİRİ DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- BEŞİRİ Digiturk Kurulumu
- BATMAN Lig TV Satışı
- Digiturk BATMAN Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk BEŞİRİ Fatura Ödeme Noktaları

 

BEŞİRİ ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. BEŞİRİ Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. BEŞİRİ Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mart - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. BEŞİRİ ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk BATMAN bayimiz mevcuttur. BATMAN bayi listesi Mart itibariye günceldir.

BEŞİRİ Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • KARADUMAN
  • TURGUT ÖZAL
  • BEHREM YOĞUN
  • KOBİN
  • MEHMET YATKIN
  • MİLLİ EGEMENLİK
  • MİLLİ GÜVENLİK


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.