BEŞİRİ Digiturk Bayileri

BEŞİRİ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

BEŞİRİ bölgesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin çizelgesine göz atabilirsiniz. Digiturk BEŞİRİ bayileri, satış merkezleri ve uzman teknik servislerinin BEŞİRİ bölgesi için hususi olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi sahibi olmak için 0(212) 942 33 98 müşteri personelinden bizi ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan gerçekleştirebilirsiniz.

BEŞİRİ Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ERTUĞRULLAR 2505 9 GAP Mah. MERKEZ / BATMAN / TÜRKİYE BEŞİRİBEŞİRİ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

BEŞİRİ DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- BEŞİRİ Digiturk Kurulumu
- BATMAN beIN Sports Satışı
- Digiturk BATMAN Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk BEŞİRİ Fatura Ödeme Noktaları

 

BEŞİRİ ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. BEŞİRİ Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Aralık - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. BEŞİRİ ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk BATMAN bayimiz mevcuttur. BATMAN bayi listesi Aralık itibariyle günceldir.

BEŞİRİ Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • KARADUMAN
  • TURGUT ÖZAL
  • BEHREM YOĞUN
  • KOBİN
  • MEHMET YATKIN
  • MİLLİ EGEMENLİK
  • MİLLİ GÜVENLİK


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.