TIKLA ARA
BEYLİKOVA Digiturk Bayileri

BEYLİKOVA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

BEYLİKOVA ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış servislerinı ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesine sorgulayabilirsiniz. Digiturk BEYLİKOVA bayileri, satış şubeleri ve yetkili teknik servislerinin BEYLİKOVA ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bizi ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

BEYLİKOVA Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
M&D GROUP- MURAT DEMİRÖZ TERSEL A 8 CUMHURİYE Mah. TEPEBAŞI / ESKİŞEHİR / TÜRKİYE BEYLİKOVABEYLİKOVA Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

BEYLİKOVA DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- BEYLİKOVA Digiturk Kurulumu
- ESKİŞEHİR beIN Sports Satışı
- Digiturk ESKİŞEHİR Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk BEYLİKOVA Fatura Ödeme Noktaları

 

BEYLİKOVA ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. BEYLİKOVA Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. BEYLİKOVA ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ESKİŞEHİR bayimiz mevcuttur. ESKİŞEHİR bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

BEYLİKOVA Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ATA
  • KÖPRÜBAŞI
  • KÜME
  • YENİ
  • YUNUS EMRE

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

BEYLİKOVA ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: BEYLİKOVA beIN Sports Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.