TIKLA ARA
ÇAVDARHİSAR Digiturk Bayileri

ÇAVDARHİSAR Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ÇAVDARHİSAR ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik destek hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk ÇAVDARHİSAR bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin ÇAVDARHİSAR ilçesi için hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi sahibi olmak için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilir ve üyelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

ÇAVDARHİSAR Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
KÜTAHYA DİGİTAL-MUSTAFA OYAN BELEDİYE 1/F ÖZYURT Mah. GEDİZ / KÜTAHYA / TÜRKİYE ÇAVDARHİSARÇAVDARHİSAR Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ÇAVDARHİSAR DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ÇAVDARHİSAR Digiturk Kurulumu
- KÜTAHYA Lig TV Satışı
- Digiturk KÜTAHYA Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ÇAVDARHİSAR Fatura Ödeme Noktaları

 

ÇAVDARHİSAR ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. ÇAVDARHİSAR Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. ÇAVDARHİSAR Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(216) 740 00 49 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. ÇAVDARHİSAR ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk KÜTAHYA bayimiz mevcuttur. KÜTAHYA bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

ÇAVDARHİSAR Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • 100 YIL
  • CAMİİ KEBİR
  • CERELLER
  • ESENTEPE
  • KEMALLER
  • MEYDAN
  • YUKARI


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.