TIKLA ARA
ÇAYELİ Digiturk Bayileri

ÇAYELİ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ÇAYELİ ilçesindeki Digiturk bayileri, satış noktaları ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk ÇAYELİ bayileri, satış noktaları ve yetkili teknik servislerinin ÇAYELİ ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Lig Tv Paketleri hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 numaralı telefon hattımızdan bize ulaşabilirsiniz ve üyelik başvurunuzu online olarak web sayfamız üzerinden yapabilirsiniz.

ÇAYELİ Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

Digiturk ÇAYELİ RİZE için Teknik Servis talebi veya Arıza Bildirimi için tıklayınız.

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
VİZYON İLETİŞİM-SÖNMEZ GÜNAYDIN-MUSTAFA ÖZGÜN BASAMAK BERBEROĞLU 2 CAMİÖNÜ Mah. MERKEZ / RİZE / TÜRKİYE ÇAYELİ
YENİ ÇAĞ ÇELEBİ KARADENİZ 59 PAZAR Mah. PAZAR / RİZE / TÜRKİYE ÇAYELİÇAYELİ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ÇAYELİ DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ÇAYELİ Digiturk Kurulumu
- RİZE Lig TV Satışı
- Digiturk RİZE Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ÇAYELİ Fatura Ödeme Noktaları

 

ÇAYELİ ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. ÇAYELİ Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. ÇAYELİ Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Nisan - 2020 fiyatlar ile ilgili olarak 0(216) 740 00 49 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. ÇAYELİ ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk RİZE bayimiz mevcuttur. RİZE bayi listesi Nisan itibariye günceldir.

ÇAYELİ Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • MERKEZ
  • Diger
  • ESKİPAZAR
  • MERKEZ
  • Diger
  • Diger
  • SABUNCULAR
  • YALI
  • YENİPAZAR


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.