TIKLA ARA
ÇEMİŞGEZEK Digiturk Bayileri

ÇEMİŞGEZEK Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ÇEMİŞGEZEK ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik destek hizmeti veren yetkili bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk ÇEMİŞGEZEK bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin ÇEMİŞGEZEK ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

ÇEMİŞGEZEK Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
MURAT ELEKTRİK CUMHURİYET CAD 18/A MOĞULTAY Mah. MERKEZ / TUNCELİ / TÜRKİYE ÇEMİŞGEZEKÇEMİŞGEZEK Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ÇEMİŞGEZEK DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ÇEMİŞGEZEK Digiturk Kurulumu
- TUNCELİ Lig TV Satışı
- Digiturk TUNCELİ Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ÇEMİŞGEZEK Fatura Ödeme Noktaları

 

ÇEMİŞGEZEK ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. ÇEMİŞGEZEK Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. ÇEMİŞGEZEK Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. ÇEMİŞGEZEK ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk TUNCELİ bayimiz mevcuttur. TUNCELİ bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

ÇEMİŞGEZEK Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ÇUKUR
  • HACI CAMİ
  • HAMAMMATİK
  • KALE
  • MESCİT
  • TEPEBAŞI


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.