ÇEMİŞGEZEK Digiturk Bayileri

ÇEMİŞGEZEK Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ÇEMİŞGEZEK ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk ÇEMİŞGEZEK bayileri, satış noktaları ve yetkili teknik servislerinin ÇEMİŞGEZEK ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 DigiturkBurada müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilir ve üyelik başvurunuzu çevrim içi olarak web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

ÇEMİŞGEZEK Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
MURAT ELEKTRİK CUMHURİYET CAD 18/A MOĞULTAY Mah. MERKEZ / TUNCELİ / TÜRKİYE ÇEMİŞGEZEKÇEMİŞGEZEK Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ÇEMİŞGEZEK DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ÇEMİŞGEZEK Digiturk Kurulumu
- TUNCELİ beIN Sports Satışı
- Digiturk TUNCELİ Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ÇEMİŞGEZEK Fatura Ödeme Noktaları

 

ÇEMİŞGEZEK ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. ÇEMİŞGEZEK Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Kasım - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. ÇEMİŞGEZEK ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk TUNCELİ bayimiz mevcuttur. TUNCELİ bayi listesi Kasım itibariyle günceldir.

ÇEMİŞGEZEK Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ÇUKUR
  • HACI CAMİ
  • HAMAMMATİK
  • KALE
  • MESCİT
  • TEPEBAŞI


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.