TIKLA ARA
DEMİRKÖY Digiturk Bayileri

DEMİRKÖY Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

DEMİRKÖY ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk DEMİRKÖY bayileri, satış merkezleri ve teknik servislerinin DEMİRKÖY ilçesi için sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Lig Tv Paketleri hakkında bilgi edinmek için 0216 740 00 49 numaralı müşteri yetkililerimizden bize ulaşabilir ve üyelik başvurunuzu çevrim içi olarak web sitemizden bize aktarabilirsiniz.

DEMİRKÖY Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
UZUNLAR TEKNOLOJİ M.KEMAL BULVARI AYVAZOĞLU 7/A KARACAİBRAHİM Mah. MERKEZ / KIRKLARELİ / TÜRKİYE DEMİRKÖYDEMİRKÖY Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

DEMİRKÖY DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- DEMİRKÖY Digiturk Kurulumu
- KIRKLARELİ Lig TV Satışı
- Digiturk KIRKLARELİ Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk DEMİRKÖY Fatura Ödeme Noktaları

 

DEMİRKÖY ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. DEMİRKÖY Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. DEMİRKÖY Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mart - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. DEMİRKÖY ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk KIRKLARELİ bayimiz mevcuttur. KIRKLARELİ bayi listesi Mart itibariye günceldir.

DEMİRKÖY Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • DENİZ
  • YENİ
  • HAMDİBEY
  • ORHANİYE
  • YENİ

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

DEMİRKÖY ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: DEMİRKÖY Lig TV Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.