DEMRE Digiturk Bayileri

DEMRE Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

DEMRE ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış servislerinı ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini göz gezdirebilirsiniz. Digiturk DEMRE bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin DEMRE ilçesi için özel olarak sunduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi edinmek için 0242 254 00 37 numaralı telefon hattımızı arayabilir ve abonelik başvurunuzu çevrimiçi olarak web sayfamız üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

DEMRE Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
AY ELEKTRONİK ANTALYA ATATÜRK BLV 50 ANDİFLİ Mah. KAŞ / ANTALYA / TÜRKİYE DEMREDEMRE Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

DEMRE DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- DEMRE Digiturk Kurulumu
- ANTALYA beIN Sports Satışı
- Digiturk ANTALYA Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk DEMRE Fatura Ödeme Noktaları

 

DEMRE ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. DEMRE Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. DEMRE ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ANTALYA bayimiz mevcuttur. ANTALYA bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

DEMRE ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: DEMRE beIN Sports Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.