TIKLA ARA
DERİCE Digiturk Bayileri

DERİCE Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

DERİCE ilçesindeki Digiturk uzman bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk DERİCE bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik servislerinin DERİCE ilçesi için özel olarak sunduğu indirimli Digiturk üyelik fırsatları ve Lig TV kanalları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 numaralı müşteri temsilcilerimizden bizi arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamız üzerinden yapabilirsiniz.

DERİCE Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

Digiturk DERİCE KIRIKKALE için Teknik Servis talebi veya Arıza Bildirimi için tıklayınız.

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
KIRIKKALE ELİF DİGİTAL-MUSTAFA BAŞTUĞ BANKALAR BAŞTUĞ İŞ HANI 14/E YENİDOĞAN Mah. MERKEZ / KIRIKKALE / TÜRKİYE DELİCEDERİCE Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

DERİCE DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- DERİCE Digiturk Kurulumu
- KIRIKKALE Lig TV Satışı
- Digiturk KIRIKKALE Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk DERİCE Fatura Ödeme Noktaları

 

DERİCE ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. DERİCE Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. DERİCE Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Şubat - 2020 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. DERİCE ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk KIRIKKALE bayimiz mevcuttur. KIRIKKALE bayi listesi Şubat itibariye günceldir.


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.