DURSUNBEY Digiturk Bayileri

DURSUNBEY Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

DURSUNBEY ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış noktalarını ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk DURSUNBEY bayileri, satış noktaları ve yetkili teknik servislerinin DURSUNBEY ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgiye ulaşabilmek için 0(212) 942 33 98 numaralı telefon hattımızdan bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan üzerinden bize bırakabilirsiniz.

DURSUNBEY Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
BALIKESİR UFUK ELEKTRONİK ANAFARTALAR 53/B ALTI EYLÜL Mah. BALIKESİR / TÜRKİYE DURSUNBEYDURSUNBEY Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

DURSUNBEY DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- DURSUNBEY Digiturk Kurulumu
- BALIKESİR beIN Sports Satışı
- Digiturk BALIKESİR Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk DURSUNBEY Fatura Ödeme Noktaları

 

DURSUNBEY ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. DURSUNBEY Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Nisan - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. DURSUNBEY ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk BALIKESİR bayimiz mevcuttur. BALIKESİR bayi listesi Nisan itibariyle günceldir.

DURSUNBEY Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • BOZYOKUŞ
  • CEBECİ
  • ÇAKMAK
  • ÇİFTÇİ
  • FERAH
  • İSTASYON
  • MOLLAOĞLU
  • ÜÇEYLÜL
  • VAKIF


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.