EDREMİT Digiturk Bayileri

EDREMİT Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

EDREMİT ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik destek hizmeti veren yetkili bayilerin listesine bakabilirsiniz. Digiturk EDREMİT bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin EDREMİT ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi edinmek için 0(212) 942 33 98 müşteri hizmetlerinden bizi arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

EDREMİT Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
METRO SPOT ERCİŞ KAZIM KARABEKİR NURBABA 20/A BAHÇIVAN Mah. İPEKYOLU / VAN / TÜRKİYE EDREMİTEDREMİT Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

EDREMİT DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- EDREMİT Digiturk Kurulumu
- VAN beIN Sports Satışı
- Digiturk VAN Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk EDREMİT Fatura Ödeme Noktaları

 

EDREMİT ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. EDREMİT Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Mayıs - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. EDREMİT ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk VAN bayimiz mevcuttur. VAN bayi listesi Mayıs itibariyle günceldir.

EDREMİT Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • BAKIMLI
  • CUMHURİYET
  • ELMALIK
  • ESKİ CAMİİ
  • GÖLBAŞI
  • GÜL
  • YENİ
  • YENİ CAMİİ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.