TIKLA ARA
EKİNÖZÜ Digiturk Bayileri

EKİNÖZÜ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

EKİNÖZÜ ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik destek hizmeti veren yetkili bayilerin listesine bakabilirsiniz. Digiturk EKİNÖZÜ bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin EKİNÖZÜ ilçesi için hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi edinmek için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden bizi arayabilir ve üyelik başvurunuzu online olarak web sitemiz gerçekleştirebilirsiniz.

EKİNÖZÜ Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ERDOĞAN ELEKTRONİK KAHRAMANMARAŞ MALATYA 15/C GÜNEŞLİ Mah. ELBİSTAN / KAHRAMANMARAŞ / TÜRKİYE EKİNÖZÜEKİNÖZÜ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

EKİNÖZÜ DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- EKİNÖZÜ Digiturk Kurulumu
- KAHRAMANMARAŞ Lig TV Satışı
- Digiturk KAHRAMANMARAŞ Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk EKİNÖZÜ Fatura Ödeme Noktaları

 

EKİNÖZÜ ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. EKİNÖZÜ Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. EKİNÖZÜ Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. EKİNÖZÜ ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk KAHRAMANMARAŞ bayimiz mevcuttur. KAHRAMANMARAŞ bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.