TIKLA ARA
GÜMÜŞOVA Digiturk Bayileri

GÜMÜŞOVA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

GÜMÜŞOVA ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine bakabilirsiniz. Digiturk GÜMÜŞOVA bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin GÜMÜŞOVA ilçesi için sunduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak internet sayfamızdan yapabilirsiniz.

GÜMÜŞOVA Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
DİGİDÜZCE-İLHAMİ SEKMEN CUMHURİYET 8 ŞEREFİYE Mah. MERKEZ / DÜZCE / TÜRKİYE GÜMÜŞOVAGÜMÜŞOVA Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

GÜMÜŞOVA DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- GÜMÜŞOVA Digiturk Kurulumu
- DÜZCE beIN Sports Satışı
- Digiturk DÜZCE Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk GÜMÜŞOVA Fatura Ödeme Noktaları

 

GÜMÜŞOVA ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. GÜMÜŞOVA Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. GÜMÜŞOVA ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk DÜZCE bayimiz mevcuttur. DÜZCE bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

GÜMÜŞOVA Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • FATİH
  • HACILAR
  • KIŞLA
  • KÜLTÜR
  • MERKEZ
  • YENİ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.