TIKLA ARA
HANAK Digiturk Bayileri

HANAK Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

HANAK ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine sorgulayabilirsiniz. Digiturk HANAK bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin HANAK ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bizi ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan gerçekleştirebilirsiniz.

HANAK Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ÜÇLER ELEKTRİK KONGRE 133 KARAGÖL Mah. MERKEZ / ARDAHAN / TÜRKİYE HANAKHANAK Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

HANAK DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- HANAK Digiturk Kurulumu
- ARDAHAN beIN Sports Satışı
- Digiturk ARDAHAN Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk HANAK Fatura Ödeme Noktaları

 

HANAK ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. HANAK Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. HANAK ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ARDAHAN bayimiz mevcuttur. ARDAHAN bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

HANAK Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ATALAR
  • SELAM VERDİ
  • SELAM VERDİ
  • YENİ CAMİ
  • YURTSEVER


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.