TIKLA ARA
HARMANCIK Digiturk Bayileri

HARMANCIK Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

HARMANCIK ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk HARMANCIK bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin HARMANCIK ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan üzerinden bize gönderebilirsiniz.

HARMANCIK Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
BURSA KAYA BİLİŞİM KIBRIS ŞEHİTLER 2/D ULU Mah. OSMANGAZİ / BURSA / TÜRKİYE HARMANCIKHARMANCIK Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

HARMANCIK DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- HARMANCIK Digiturk Kurulumu
- BURSA Lig TV Satışı
- Digiturk BURSA Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk HARMANCIK Fatura Ödeme Noktaları

 

HARMANCIK ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. HARMANCIK Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. HARMANCIK Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. HARMANCIK ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk BURSA bayimiz mevcuttur. BURSA bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

HARMANCIK Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ÇAMOĞLU
  • ECE
  • MERKEZ
  • SAÇAKLI

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

HARMANCIK ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: HARMANCIK Lig TV Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.