TIKLA ARA
HEMŞİN Digiturk Bayileri

HEMŞİN Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

HEMŞİN ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik destek hizmeti veren yetkili bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk HEMŞİN bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin HEMŞİN ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilirsiniz ve üyelik başvurunuzu online olarak web sayfamız üzerinden yapabilirsiniz.

HEMŞİN Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
VİZYON İLETİŞİM-SÖNMEZ GÜNAYDIN-MUSTAFA ÖZGÜN BASAMAK BERBEROĞLU 2 CAMİÖNÜ Mah. MERKEZ / RİZE / TÜRKİYE HEMŞİN
YENİ ÇAĞ ÇELEBİ KARADENİZ 59 PAZAR Mah. PAZAR / RİZE / TÜRKİYE HEMŞİNHEMŞİN Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

HEMŞİN DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- HEMŞİN Digiturk Kurulumu
- RİZE Lig TV Satışı
- Digiturk RİZE Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk HEMŞİN Fatura Ödeme Noktaları

 

HEMŞİN ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. HEMŞİN Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. HEMŞİN Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. HEMŞİN ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk RİZE bayimiz mevcuttur. RİZE bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

HEMŞİN Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • AYDER AŞAĞI AMBARLIK
  • AYDER YUKARI AMBARLIK
  • İNÖNÜ
  • Diger
  • SIRT
  • BAHAR
  • MUTLU
  • ORTAKÖY
  • YENİKÖY


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.