TIKLA ARA
KARAKOYUNLU Digiturk Bayileri

KARAKOYUNLU Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

KARAKOYUNLU ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine sorgulayabilirsiniz. Digiturk KARAKOYUNLU bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin KARAKOYUNLU ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bizi ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan gerçekleştirebilirsiniz.

KARAKOYUNLU Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ÇEKİM BİLİŞİM ŞUBE 22/A CUMHURİYET Mah. MERKEZ / IĞDIR / TÜRKİYE KARAKOYUNLUKARAKOYUNLU Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

KARAKOYUNLU DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- KARAKOYUNLU Digiturk Kurulumu
- IĞDIR beIN Sports Satışı
- Digiturk IĞDIR Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk KARAKOYUNLU Fatura Ödeme Noktaları

 

KARAKOYUNLU ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. KARAKOYUNLU Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. KARAKOYUNLU ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk IĞDIR bayimiz mevcuttur. IĞDIR bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

KARAKOYUNLU Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ERGENEKON
  • FATİH
  • BAHÇELİEVLER
  • CUMHURİYET
  • ERGENEKON
  • FATİH
  • İSLAM KÖYÜ
  • İSTASYON
  • KAZIM KARABEKİR


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.