TIKLA ARA
KOCAKÖY Digiturk Bayileri

KOCAKÖY Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

KOCAKÖY ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk KOCAKÖY bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin KOCAKÖY ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden bizi ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden bize bırakabilirsiniz.

KOCAKÖY Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
AKSOY ELEKTRONİK DİYARBAKIR GEÇİT ÇEŞME DURAĞI VAHDET KUPİK B 15 PEYAS Mah. KAYAPINAR / DİYARBAKIR / TÜRKİYE KOCAKÖYKOCAKÖY Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

KOCAKÖY DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- KOCAKÖY Digiturk Kurulumu
- DİYARBAKIR Lig TV Satışı
- Digiturk DİYARBAKIR Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk KOCAKÖY Fatura Ödeme Noktaları

 

KOCAKÖY ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. KOCAKÖY Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. KOCAKÖY Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. KOCAKÖY ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk DİYARBAKIR bayimiz mevcuttur. DİYARBAKIR bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

KOCAKÖY Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ÇAKMAKLI
  • ÇAYIRLI
  • EYÜPLER
  • HACI RAŞİT
  • KAYA
  • KOKULUPINAR
  • ŞEHŞEREFETTİN
  • ŞERİFOĞULLARI
  • YENİŞEHİR


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.