TIKLA ARA
KÜRE Digiturk Bayileri

KÜRE Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

KÜRE ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk KÜRE bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin KÜRE ilçesi için sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi edinmek için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemizden bize ulaştırabilirsiniz.

KÜRE Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
DİGİ LİFE-AHMET TÜRKMENOĞLU YALÇIN BARUTÇUOĞLU AVM PLAZA 22 89 AKTEKKE Mah. MERKEZ / KASTAMONU / TÜRKİYE KÜREKÜRE Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

KÜRE DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- KÜRE Digiturk Kurulumu
- KASTAMONU beIN Sports Satışı
- Digiturk KASTAMONU Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk KÜRE Fatura Ödeme Noktaları

 

KÜRE ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. KÜRE Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. KÜRE ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk KASTAMONU bayimiz mevcuttur. KASTAMONU bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

KÜRE Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • CAMİİEVSAT
  • CAMİİKEBİR
  • MÜDERİS
  • SAMAN


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.