POLATELİ Digiturk Bayileri

POLATELİ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

POLATELİ bölgesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik yardım hizmeti veren yetkili bayilerin listesini sorgulayabilirsiniz. Digiturk POLATELİ bayileri, satış noktaları ve yetkili yetkili teknik yardımlerinin POLATELİ bölgesi için hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 numaralı telefon hattımızdan bizi arayabilir ve üyelik başvurunuzu online olarak web sitemizden gerçekleştirebilirsiniz.

POLATELİ Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
KİLİS ELEKTRONİK - MEHMET VAKIF IŞIKLAR HALİT EFENDİ 36/B YEDİ ARALIK Mah. MERKEZ / KİLİS / TÜRKİYE POLATELİPOLATELİ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

POLATELİ DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- POLATELİ Digiturk Kurulumu
- KİLİS beIN Sports Satışı
- Digiturk KİLİS Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk POLATELİ Fatura Ödeme Noktaları

 

POLATELİ ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. POLATELİ Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Ekim - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. POLATELİ ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk KİLİS bayimiz mevcuttur. KİLİS bayi listesi Ekim itibariyle günceldir.

POLATELİ Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ATATÜRK
  • CUMHURİYET
  • ŞEHİT ALİ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.