SEBEN Digiturk Bayileri

SEBEN Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

SEBEN ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış noktalarını ve yetkili uzman teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini göz gezdirebilirsiniz. Digiturk SEBEN bayileri, satış noktaları ve yetkili uzman teknik servislerinin SEBEN ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi edinmek için 0(212) 942 33 98 numaralı telefon hattımızdan bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

SEBEN Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
EBRU TİCARET- İSMAİL AKTAŞ Ş.AHMET PAŞA KARAHASAN 26/A KARAMANLI Mah. MERKEZ / BOLU / TÜRKİYE SEBENSEBEN Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

SEBEN DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- SEBEN Digiturk Kurulumu
- BOLU beIN Sports Satışı
- Digiturk BOLU Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk SEBEN Fatura Ödeme Noktaları

 

SEBEN ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. SEBEN Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Eylül - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. SEBEN ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk BOLU bayimiz mevcuttur. BOLU bayi listesi Eylül itibariyle günceldir.

SEBEN Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ÇARŞI
  • KESKiNLi


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.