SEFERİHİSAR Digiturk Bayileri

SEFERİHİSAR Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

SEFERİHİSAR bölgesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış noktalarını ve yetkili yetkili teknik yardım hizmeti veren bayilerin listesini göz gezdirebilirsiniz. Digiturk SEFERİHİSAR bayileri, satış noktaları ve yetkili yetkili teknik yardımlerinin SEFERİHİSAR bölgesi için hususi olarak sunduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi edinmek için 0232 320 00 28 numaralı telefon hattımızı arayabilir ve üyelik başvurunuzu çevrimiçi olarak DigiturkBurada web sayfamız üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

SEFERİHİSAR Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe Bayi Türü
ELİT DİGİTAL İZMİR MİTHAT PAŞA 28/B ILICA Mah. NARLIDERE / İZMİR / TÜRKİYE SEFERİHİSAR Teknik Servis
AKIN ELEKTRONİK-ARİF AKINCI ÜRKMEZ 95 BENGİLER Mah. SEFERİHİSAR / İZMİR / TÜRKİYE SEFERİHİSAR Satış Bayisi
ALAYBEY DİGİTAL-SEVDA TOKTOK 1851 1/B BAHÇELİEVLER Mah. KARŞIYAKA / İZMİR / TÜRKİYE SEFERİHİSAR Teknik Servisİzmir SEFERİHİSAR Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

SEFERİHİSAR DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, Digital Turkiye yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- SEFERİHİSAR Digiturk Kurulumu
- İZMİR beIN Sports Satışı
- Digiturk İZMİR Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk SEFERİHİSAR Fatura Ödeme Noktaları

 

SEFERİHİSAR ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digital Turkiye Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. SEFERİHİSAR Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Ekim - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. SEFERİHİSAR ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk İZMİR bayimiz mevcuttur. İZMİR bayi listesi Ekim itibariyle günceldir.

SEFERİHİSAR Digiturk bayilerinin ve Digital Turkiye yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

 • AKARCA
 • BENGİLER
 • CAMİİKEBİR
 • CUMHURİYET
 • ÇOLAK İBRAHİM
 • DOĞANBEY
 • HIDIRLIK
 • MERSİN ALANI
 • PAYAMLI
 • SIĞACIK
 • TEPECİK
 • TURABİYE

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

SEFERİHİSAR ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: SEFERİHİSAR beIN Sports Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.