TIKLA ARA
SULDANDAĞI Digiturk Bayileri

SULDANDAĞI Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

SULDANDAĞI ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış noktalarını ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini göz gezdirebilirsiniz. Digiturk SULDANDAĞI bayileri, satış noktaları ve yetkili servislerinin SULDANDAĞI ilçesi için özel olarak hazırladığı indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Digiturk paketleri hakkında bilgiye ulaşabilmek için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerimizden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak internet sitemizden bize bırakabilirsiniz.

SULDANDAĞI Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

Digiturk SULDANDAĞI AFYON için Teknik Servis talebi veya Arıza Bildirimi için tıklayınız.

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
FİDAN ELEKTRONİK İSTANBUL ŞEREFŞİRİN 12/P ŞEREF ŞİRİN Mah. KARATAY / KONYA / TÜRKİYE SULDANDAĞI
AKŞEN ELEKTRONİK YEŞİLYURT MAH.YEŞİLYOL CAD. NO:6 AFYON SULDANDAĞISULDANDAĞI Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

SULDANDAĞI DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- SULDANDAĞI Digiturk Kurulumu
- AFYON Lig TV Satışı
- Digiturk AFYON Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk SULDANDAĞI Fatura Ödeme Noktaları

 

SULDANDAĞI ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. SULDANDAĞI Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. SULDANDAĞI Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Ocak - 2020 fiyatlar ile ilgili olarak 0(216) 740 00 49 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. SULDANDAĞI ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk AFYON bayimiz mevcuttur. AFYON bayi listesi Ocak itibariye günceldir.


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.