TEKMAN Digiturk Bayileri

TEKMAN Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

TEKMAN ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk TEKMAN bayileri, satış şubeleri ve yetkili teknik desteklerinin TEKMAN ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 müşteri hizmetlerinden bizi ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

TEKMAN Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
GEYLANİ GROUP-ENES TOSUN HAŞIL EFENDİ FIRAT İŞ MERKEZİ 11/D MURATPAŞA Mah. YAKUTİYE / ERZURUM / TÜRKİYE TEKMAN
YN TELEKOMÜNİKASYON YUKARI MUMCU GÜNEY APT 7 LALAPAŞA Mah. YAKUTİYE / ERZURUM / TÜRKİYE TEKMANTEKMAN Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

TEKMAN DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- TEKMAN Digiturk Kurulumu
- ERZURUM beIN Sports Satışı
- Digiturk ERZURUM Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk TEKMAN Fatura Ödeme Noktaları

 

TEKMAN ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. TEKMAN Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Mayıs - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. TEKMAN ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ERZURUM bayimiz mevcuttur. ERZURUM bayi listesi Mayıs itibariyle günceldir.

TEKMAN Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • AYDINLIK
  • CİHAN
  • HÜRRİYET
  • İSMETPAŞA
  • VATAN


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.