TIKLA ARA
TOKAT MERKEZ Digiturk Bayileri

TOKAT MERKEZ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

TOKAT MERKEZ ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik destek hizmeti veren yetkili bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk TOKAT MERKEZ bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin TOKAT MERKEZ ilçesi için sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi edinmek için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

TOKAT MERKEZ Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
SAMET ELEKTRONİK-MEHMET SAY DR REMZİ TOPÇAM 42/B ALİPAŞA Mah. MERKEZ / TOKAT / TÜRKİYE TOKAT MERKEZTOKAT MERKEZ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

TOKAT MERKEZ DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- TOKAT MERKEZ Digiturk Kurulumu
- TOKAT Lig TV Satışı
- Digiturk TOKAT Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk TOKAT MERKEZ Fatura Ödeme Noktaları

 

TOKAT MERKEZ ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. TOKAT MERKEZ Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. TOKAT MERKEZ Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(216) 740 00 49 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. TOKAT MERKEZ ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk TOKAT bayimiz mevcuttur. TOKAT bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.