TIKLA ARA
YEŞİLOVA Digiturk Bayileri

YEŞİLOVA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

YEŞİLOVA ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk YEŞİLOVA bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin YEŞİLOVA ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi edinmek için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

YEŞİLOVA Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
GÜLKENT DİGİTAL-SITKI AĞLARCI HASTANE 34/3 YAYLA Mah. MERKEZ / ISPARTA / TÜRKİYE YEŞİLOVA
UMUT DİJİTAL YÖRÜK 21/J KONAK Mah. MERKEZ / BURDUR / TÜRKİYE YEŞİLOVAYEŞİLOVA Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

YEŞİLOVA DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- YEŞİLOVA Digiturk Kurulumu
- BURDUR Lig TV Satışı
- Digiturk BURDUR Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk YEŞİLOVA Fatura Ödeme Noktaları

 

YEŞİLOVA ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. YEŞİLOVA Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. YEŞİLOVA Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. YEŞİLOVA ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk BURDUR bayimiz mevcuttur. BURDUR bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

YEŞİLOVA Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • AŞAĞI
  • AŞAĞI CAMİ
  • BAHCELİEVLER
  • DEĞİRMEN
  • EMEK
  • KOYUNLAR ÇEŞME
  • MERKEZ
  • YUKARI
  • YUKARI CAMİ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.