YIĞILCA Digiturk Bayileri

YIĞILCA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

YIĞILCA ilçesindeki Digiturk uzman bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine bakabilirsiniz. Digiturk YIĞILCA bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik servislerinin YIĞILCA ilçesi için sunduğu indirimli Digiturk abonelik fırsatları ve beIN Sports kanalları hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri temsilcilerimizden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak internet sayfamızdan yapabilirsiniz.

YIĞILCA Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
DİGİDÜZCE-İLHAMİ SEKMEN CUMHURİYET 8 ŞEREFİYE Mah. MERKEZ / DÜZCE / TÜRKİYE YIĞILCAYIĞILCA Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

YIĞILCA DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- YIĞILCA Digiturk Kurulumu
- DÜZCE beIN Sports Satışı
- Digiturk DÜZCE Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk YIĞILCA Fatura Ödeme Noktaları

 

YIĞILCA ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. YIĞILCA Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Şubat - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. YIĞILCA ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk DÜZCE bayimiz mevcuttur. DÜZCE bayi listesi Şubat itibariyle günceldir.

YIĞILCA Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • AHMETÇİLER
  • ATATÜRK
  • MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK
  • ORHAN GAZİ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.