TIKLA ARA

beIN SPORTS

Digiturk beIN SPORTS Kanalı beIN SPORTS kanalı 77. kanaldadır. Bu kanal üzerinde Türk Futbolunun bir numaralı Süper Ligleri vardır. Ayrıca Türkiye Kupası adresinde canlı maç yayınları, canlı programlar, röportajlar, haberlerde olacaktır. Maç yorumları da bu kanal üzerinde değerli izleyicilerine sunuluyor.

beIN SPORTS'de yayınlanan Süper Toto Süper Lig ve Fortis Türkiye Kupası maçlarından bazılarını HD kalitesiyle Digiturk 377. kanalda izleyebilirsiniz.
Süper Lig ile ilgili bilgiler için tıklayınız.

beIN SPORTS Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No : 77 Yayın Süresi : 24 Saat

beIN SPORTS Kanalını izleyebileceğiniz Digiturk Paketi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız. beIN SPORTS maçlarını izleyebilmek için Sporun Yıldızı veya Yıldız Dolu  paketini seçmelisiniz.

beIN SPORTS Yayın Akışı için tıklayınız.

 

beIN SPORTS Duyurular

Maraton

Maraton
Bir spor programı olan Maraton Şansal Büyüka tarafından sunulmaktadır. Tümer Metin ve Metin Tekin bu programda ligin değ...

beIN SPORTS Maç Programı ve Puan Durumu

beIN SPORTS Maç Programı ve Puan Durumu
Futbolun bir numaralı adresinden Spor Toto Süper Lig canlı maç yayınları, canlı programlar, röportajlar, haberler ve yor...

Lig TV Canlı İzle

Lig TV Canlı İzle
beIN Sports(Lig TV) Maçlarını İzleme...

Tüm Spor Duyuruları

 

beIN SPORTS Yayınlarından Seçemeler

Spor Toto Süper Lig
Eski adıyla Türkiye 1. Futbol Ligi, yeni adıyla Spor Toto Süper Lig’in başlangıç tarihi, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 1958-59 sezonu olarak kabul ediliyor.


Pazartesi Gecesi Futbolu
Şansal Büyüka, Markus Merk ve Tümer Metin'le haftanın son maçının ardından canlı röportajlar, geride kalan haftanın tüm ayrıntıları, perde arkası görüntüleri Pazartesi Gecesi Futbolu'nda karşınıza çıkıyor.

Depar
beIN SPORTS, haftanın maçlarına Depar ile başlıyor. Futbolseverler, Spor Toto Süper Lig’de yeni haftanın heyecanını Depar’la yaşıyorlar.

21
Ceyhun Yılmaz, 21'i devralıyor, birbirinden ilginç 21 futbol anını ekrana taşıyor, her hafta ünlü isimler ve olayların kahramanları stüdyoda beIN SPORTS izleyicileriyle buluşuyorlar.

Avrupa'dan Futbol
Avrupa'nın futbol yıldızları "Avrupa'dan Futbol"da !

Futbol Gündemi
Futbolun nabzı hafta içi hergün 14.00'ten itibaren beIN SPORTS'de atıyor !

Günaydın Futbol
Futbolseverler yeni güne Günaydın Futbol ile başlıyor.

 

Konular: beIN SPORTS Programları, beIN SPORTS Yayın Akışı, beIN SPORTS izle
Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.