TIKLA ARA

Game Of Thrones Hangi Kanalda Türkiye

Game of Thrones Digiturk’te

Game of Thrones’un heyecanla beklenen 1,2,3,4,5,6,7.8. sezonlarını fullhd olarak beIN Connect'ten izleyebilirsiniz. Ayrıca tüm bölümleri Türkçe alt yazılı veya Türkçe dublaj halinde yüksek kalitede izleyebilirsiniz.

Game Of Thrones'u İnternetten İzle! beIN Connect Eğlence Paketi alarak Game Of Thrones'un güncel ve geçmiş tüm bölümlerini izleyebilirsiniz.

Hemen Satın Al

Game of Thrones Digiturk’te Hangi Kanalda?

Game of Thrones’u beIN CONNECT web ve mobil uygulamalarında yer alan Canlı TV’den Türkçe alt yazılı olarak izleyebilirsiniz.

Yeni sezon yayınlanmaya başladığı andan itibaren Game of Thrones'u her Pazartesi Amerika ile aynı anda aynı akşam izleyebileceksiniz.

Digiturk abonesi olanlar Game of Thrones’un yeni yayınlanacak final sezonu, bölümleri, sezonları ve unutulmaz sahnelerini HD izlemek için abonesi olduğunuz Digiturk Paketlerine ek olarak Dizi Paketi satın almalısınız.

Digiturk abonesi değilseniz, Digiturk Kampanyalar sayfasından web sitemize özel indirimli en uygun fiyatlarla üye olabilirsiniz.

BeINConnect’den Nasıl İzlerim?

Digiturk abonesi olanlar beIN CONNECT Game Of Thrones sayfasından giriş yaparak Türkçe alt yazılı olarak izleyebilirsiniz.
Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.