TIKLA ARA

Digiturk beIN CONNECT WebTV

beIN CONNECT

Digiturk'u artık beIN CONNECT Uygulaması sayesinde bilgisayarlarınızdan, akıllı telefonlarınızdan veya tabletlerinizden de izleyebileceksiniz. Ayrıca beIN CONNECT Uygulamasına ek bir ücret ödemeyeceksiniz.  Digiturk beIN CONNECT uygulaması ile Web TV'den seyredebileceksiniz.

Digiturk beIN CONNECT WebTV hizmetine Giriş için tıklayınız.

Bu hizmet size çok iyi gelecek! Dıgıturk beIN CONNECT sayesinde bilgisayar, akıllı telefonlar, tabletler ile rahatlıkla izleyebileceksiniz. Digiturk ile en güzel filmler, en son çıkanlar, favori dizileriniz, belgeselleriniz ve daha yüzlercesini izleyebileceksiniz. Bu uygulama için ek bir ücret alınmayacaktır!

Web'den izle

Digiturk'ün www.beinconnect.com.tr adresinde internet üzerinden erişebileceğiniz hizmette bir çok Digiturk kanalına erişebilir, yüzlerce içeriğe dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zaman ulaşıp izleyebilirsiniz. Canlı yayınların olduğu kanallarda yayını durdurabilir, dilerseniz canlı yayında 12 saate kadar geriye alabilirsiniz.

Cep & Tablet'ten izle

Digiturk'ün beIN CONNECT uygulaması sayesinde iPhone, iPad ve Android işletim sistemine sahip cep telefonu veya tabletlerinizden TV kanalını canlı takip edebileceksiniz. Üstelik yayını durdurabilir, geri sarabilirsiniz.

Digiturk WebTV beIN CONNECT İçeriği

Film
Yabancı Film
Yerli Film
Dizi
Yerli Diziler
Yabancı Diziler
Spor
Lig TV
Belgesel
Gezi
Tarihi
Doğa
Araştırma
Biyografi
Bağımsız
İstanbul
Macera
Doğal Afetler
Çocuk
Çizgi Film
Çocuk Filmi
Yarışma Programları
Eğitici Programlar
Eğlence
Yaşam
Talk Show
Kadın Programları
Gençlik
Realite
Eğlence
Eğitim
Bilisim Teknolojileri
Yabancı Dil

Konular: Digiturk Web TV beIN CONNECT uygulaması ile istediğiniz filmi istediğiniz yerde iztediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Digiturk izle
Yorumlar

Yorum Yaz

  
Şimdi WebTV Etkinleştiriyorum

  
beın connect pc uygulaması neden artık yok? web e göre pc uygulaması çok daha kullanışlı. windows pc uygulaması tekrar hayata geçirilecek mi?Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.